Ремонт ГБО

Газобалонне обладнання щільно увійшло в наше життя. Сьогодні в Україні понад 75% бензинових автомобілів переобладнано на газову систему живлення. Ми звикли до великої кількості заправних станцій, на яких можна поповнити запаси блакитного палива. Але що якщо газова система все ж таки виходить з ладу?

Тоді потрібно звертатись на якісний сервіс. На якому є весь перелік необхідного інструменту та обладнання. Працює професійний персонал, якого навіть складний ремонт не поставить у глухий кут.

Сьогодні існує безліч станцій, які не відповідають цим критеріям, роботи зі встановлення ГБО та його обслуговування беруть на себе майстерні, які не мають ні необхідного обладнання, ні професійного персоналу. Іноді, покладаючись на «технічну жилку», такі майстри беруть на себе найскладніші роботи, тоді як газобалонне обладнання стає все більш складним і його вже неможливо поставити в гаражі самостійно.

Щоб не ризикувати своїм життям та своїм автомобілем ми закликаємо звертатися до перевірених майстерень. Компанія ГБО Київ є офіційним представником мережі газових майстерень ProfiGas, які мають розвинену мережу по всій країні.

Ремонт ГБО у нашій майстерні гарантує його подальшу нормальну роботу протягом тривалого часу. Наш персонал навчений і має великий досвід роботи у цій сфері. Як частина мережі газових майстерень ProfiGas нам доводиться стикатися і зі складними установками систем на багатоциліндрові двигуни та запущеними фактами ремонту. Враховуючи весь досвід нашої роботи, безперечно, ГБО Київ може запропонувати професійну допомогу при встановленні та обслуговуванні газобалоного обладнання.

Часто проблеми під час використання ГБО будь-яких поколінь виникають при перевищенні міжсервісних інтервалів. Необхідно пам’ятати, що переодичність сервісу ГБО не повинна перевищувати 10000 км., інакше це може загрожувати найрізноманітнішими несправностями. Одна з поломок, що часто зустрічаються, пов’язана з недотриманням міжсервісних інтервалів ремонт газового редуктора. У стінах нашого підприємства відремонтовано безліч таких частин різних виробників і наш досвід дозволяє надавати цю послугу своїм клієнтам якісно.

Ще одна несправність, пов’язана з недотриманням сервісного інтервалу обслуговування газових форсунок (чистка на стенді). Тут необхідно сказати про те, що та чи інша модель форсунок встановлюється саме на вашу модель двигуна. Економія на цьому елементі системи разом із низькою якістю палива на наших українських заправних станціях може призвести до несправностей двигуна. Тому при перших симптомах, якими можуть бути підвищена витрата палива, зниження або різке підвищення динаміки автомобіля, необхідно приїжджати на сервіс. У разі забруднення форсунок застосовується чищення на стенді, що у багатьох випадках дає хороший результат і експлуатаційні характеристики авто приходять у норму.

Так само необхідно сказати про таку проблему як ремонт електропроводки ГБО, яка при встановленні системи прокладається навіть по днищу автомобіля. Взимку агресивне середовище на дорогах разом із забрудненням надають величезний вплив на проводку. Потрібно розуміти, що негерметичність електропроводки разом із негерметичністю газової системи можуть призвести до непоправних наслідків.

СТО ГБО Київ завжди рада допомогти своїм клієнтам у ремонті їхніх автомобілів.

Показати карту