Установка газобалонного обладнання та електроніки Stag у Києві

Установка ГБО фирмы Stag в Киеве
Акціонерне товариство «Autogas systems» працює на авторинку більше 30 років і в даний час займає більше половини ринку газобалонного обладнання Польщі та країн, що межують з нею. Основною діяльністю підприємства є автогазові системи та електроніка STAG. Перевірена роками експлуатації висока надійність, доступна для гаманця покупця ціна, продуктивність, якість та простота використання, довговічність газобалонних систем, що випускаються підприємством – це ті переваги, які оцінили клієнти за час користування ГБО STAG.
Лідируючі позиції компанії у сфері альтернативних паливних систем для автомобілів та збереження екології. Це результат постійної роботи не тільки над новітніми розробками, а й застосування знань та досвіду співробітників компанії для роботи над помилками та вдосконалення вже застосовуваних продуктів та рішень.
Послідовний розвиток дослідницького та випробувального напрямів підприємства забезпечує стабільну та плідну співпрацю з ВНЗ та дослідницькими інститутами.
Створені компанією Центр досліджень та розвитку «AC AS» – це величезна територія з безліччю лабораторій, стенди для випробувань двигунів, ходової частини автомобіля, безліч майстерень та цехів з переобладнання автомобілів для роботи на газі, а також численна команда з кваліфікованих та досвідчених програмістів, електронників , механіків які працюють над дослідженням та застосуванням альтернативних джерел енергії для механічних двигунів.
Головним завданням лабораторій є тестування прототипів, а також доопрацювання існуючих способів монтажу газобалонних установок. Апаратна та технічна база дозволяють досліджувати навіть великогабаритні транспортні засоби.
Стенд випробувань ходової частини створений для діагностики та відтворення навантажень на вузли та агрегати під час експлуатації. Вимірювання на стенді дозволяють визначити характеристики двигуна шляхом вимірювання потужності та крутного моменту. Стенд, що знаходиться у АТ «Центр випробувань та розвитку «АЦ», призначений для безперервної роботи, для транспортних засобів потужністю до 1000 к.с.
Оскільки стенд дає можливість вести точні спостереження за контролером «STAG» та механічними компонентами AC S.A., а також відтворювати різноманітні режими експлуатації (випробування на граничних швидкостях, і при максимальних навантаженнях), це дає можливість закласти у випущену продукцію запас потужності та впевненість користувачів у надійності обладнання навіть за максимальних навантажень двигуна.
Крім того, на стенді для випробувань ходової частини машини кожен випущений компанією прототип випробовується для отримання найбільшої продуктивності силового агрегату при найменших викидах вихлопних газів.
Компанією також постійно ведеться робота зі створення та розвитку мережі станцій технічного обслуговування для свого обладнання. На території Європи мережа складається з понад трьох сотень спеціалізованих майстерень, яким головний офіс надає всебічну, в тому числі і технічну, а також матеріали для підвищення професійного рівня їхніх співробітників. Клієнти, що використовують газобалонне обладнання STAG, гарантовано отримають якісно виконання роботи при встановленні та сервісному обслуговуванні в майстернях мережі.
Компанія постачає свою продукцію до багатьох країн, серед яких і Україна, яка за останні 5 років є одним з основних споживачів продукції «Autogas systems».
В Україні на даний час формується мережа авторизованих майстерень із встановлення та сервісного обслуговування обладнання фірми STAG. У зв’язку з цим клієнтам тепер доступна установка ГБО Stag у Києві та інших містах України.
Про переваги використання газобалонних систем.
Найбільш явними плюсами використання газу є щонайменше вдвічі менше вартості літра газу в порівнянні з вартістю бензину, і в той же момент при заправці і бензином і газом у два більші запаси ходу автомобіля.
З-поміж технічних переваг використання газобалонного обладнання:
– при використанні газу двигун працює більш рівно і стабільно так як октанове число газу більше ніж у бензину, і в той же момент газова суміш згоряє не так швидко як бензинова, що зменшує навантаження на поршневу групу, і весь двигун в цілому.
– газова суміш згоряє повністю, що зменшує кількість нагару на стінках камери згоряння, газ не містить шкідливих каталізаторів, що руйнують метал, сірки та свинцю, що збільшує термін експлуатації двигуна.
– вміст шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу при роботі на газу, істотно нижчий, ніж при роботі на бензині.

Показати карту