Чистка інжектора, сервіс та ремонт газових форсунок у Києві

Форсунка є основною виконавчою деталлю інжекторної системи живлення. Найчастіше її стан впливає на характеристики та працездатність двигуна. Форсунки знаходяться у так званій зоні високих температур. Випаровування автомобільного палива залишає серйозний слід на поверхні форсунки у вигляді твердих відкладень, які в результаті починають заважати розпорошенню палива, а це, у свою чергу, порушує процес сумішоутворення. До очевидних ознак забруднених форсунок необхідно віднести ривки при спробі збільшити швидкість пересування автомобіля, токсичні вихлопи. Українське паливо не може похвалитися високою якістю, тому сервіс та ремонт газових форсунок має великий попит. Рекомендується чистити деталі кожні 20 тисяч кілометрів. Таким чином, автомобіль збереже свою працездатність упродовж багатьох років.
Періодичне чищення форсунок позбавить власника транспорту таких неприємностей, як поломка двигуна, інших деталей. Набагато швидше і дешевше відвідатиме автосервіс, де чистка інжектора Київ обійдеться в копійки. Завдяки чищенню однієї деталі, ви позбавите свій автомобіль від майбутньої поломки, а себе від серйозних грошових витрат і неприємної ситуації на дорозі.
Чищення газових форсунок у Києві: швидко і недорого
Форсунки мають досить маленький розмір, тому потрібно чистити настільки значну деталь акуратно і без пошкоджень. Виділяють два способи чищення інжектора:

  • Без демонтажу;
  • З демонтажем.

Для промивання без демонтажу форсунок використовується спеціальна установка. Вона підключається безпосередньо до системи упорскування. Далі подається особливий хімічний склад, який усуває форсунки від твердого нальоту. Через годину-другу інжектори знову виглядають, як новенькі, і працюю так само. Позитивним моментів такого чищення полягає в тому, що хімічний склад видаляє бруд відразу з усієї паливної системи.
Чистка форсунок Київ з демонтажем має дещо інший вигляд. Для цього може використовуватися ультразвукова ванна або гідрокавітаційна установка. Надійність такого способу очищення анітрохи не менша за раніше описаний спосіб видалення твердого нальоту.
Насолоджуючись власними проблемами, власники автомобілів забувають, що транспорт, як діти – вимагає постійного догляду та уваги. Забруднені форсунки можуть дати себе знати одним із способів:

  • Проблема із заводом автомобіля;
  • Двигун глохне при малих обертах;
  • Помітно збільшується перевитрата палива;
  • Втрата потужності;
  • Холості оберти.

Якщо останнім часом подібні ознаки нездорової роботи стали виявлятися дедалі частіше, настав час провести профілактичне «лікування» автомобіля. Чистка газових форсунок Київ вирішить цю проблему і приведе ваш транспорт у належний вигляд, позбавивши перерахованих вище проблем. Чистка інжектора проводиться швидко та безболісно, ​​як для автомобіля, так і для вашого гаманця. Нехтуючи проблемою, ви ризикуєте якось затихнути посеред дороги.
Якщо такий сценарій вам не милий, пропонуємо вам звернутися до нашого сервісного центру та довірити свій транспорт досвідченим професіоналам. Наш сервісний центр працює з газовим обладнанням вже багато років, тому наші фахівці вміють проводити чищення форсунок і на старих, і нових двигунах. Ми на «ти» з газовим обладнанням, тому можемо вирішити будь-яку проблему як на нових, так і на старих установках. Довірте обслуговування свого автомобіля нашому сервісному центру, де завжди привітний персонал та доступні ціни на послуги.

Показати карту