Встановлення ГБО у кредит

Вартість бензину в Україні на сьогоднішній день досить висока, багато автовласників замислюються про те як би скоротити витрати на паливо. Найпростішим і найдоступнішим способом на сьогодні знизити високі витрати на бензин-установити газове обладнання (ГБО). Вартість газу (пропан-бутан) вдвічі дешевша за вартість бензину, а реальна економія становить приблизно 40%. Але переобладнати автомобіль на газове паливо варто не дешево, а знизити транспортні витрати хочеться якнайшвидше.
Компанія “ГБО КИЇВ” подбала про Вас та пропонує Вам зручну, просту та чесну програму кредитування від наших партнерів: ПРИВАТ БАНК. Встановлення гбо в кредит або розстрочку за дуже вигідними процентними ставками, без зайвих переплат і прихованих комісій. Все, що потрібно для оформлення кредиту (розстрочки)-паспорт та ідентифікаційний код.

Встановлення гбо без оплати це вигідно!

  • мінімальний початковий внесок;
  • за рахунок економії на паливі Ви погашаєте кредит;

Миттєва розстрочка від ПРИВАТ БАНК

Компанія “ГБО КИЇВ” уклала договір з найбільшим банком України. “ПРИВАТ БАНК” пропонує миттєву розстрочку через POS-термінал, який знаходиться безпосередньо у нас на СТО. Все оформлення розстрочки відбувається дуже швидко протягом однієї-двох хвилин за наявності платіжної картки та доступного ліміту по сервісу. Встановлення гбо в розстрочку вигідна угода, оскільки суму розстрочки можна розбити на 24 частини, при цьому комісія становитиме 1.9% на місяць, без прихованих комісій та додаткових платежів. Розрахувати економію, яка виходить при використанні газового палива, можна на нашому сайті в рубриці

гбо в кредит
Показати карту