Встановлення газового обладнання Tomasetto

логотип томасетто
Італійська компанія  Tomasetto Achille Spa  більше 30 років займається розробкою та виробництвом компонентів для газових систем. Якісний продукт, постійна досконалість вивело компанію в лідируючі позиції. Продукція компанії Tomasetto Achille Spa постачається до багатьох країн світу, у тому числі й в Україну.

В Україні компанія Tomasetto Achille Spa добро відома, напевно немає установників газового обладнання які не знають даного виробника. Всі компоненти, що випускаються, зарекомендували себе високою якістю. Компанія Tomasetto Achille Spa виробляє: газовий редуктор, мультиклапан, бензиновий, газовий клапан, та інші компоненти газової системи.

Електронний газовий редукторTOMASETTO

Газовий редуктор призначений для зниження тиску газу, що надходить, а також підігріву газу. Редуктор оснащений корпусом під фільтр очищення газу та вбудованим електромагнітним клапаном.

Газовий редукторTOMASETTO AT07 –  використовується для другого покоління газових систем, для карбюраторних та інжекторних  автомобілів. Редуктор призначений для автомобілів з потужністю 70-100 кВт (95-140 к.с.). Зручний в обслуговуванні, оскільки фільтр очищення газу знаходиться прямо на редукторі.

tomasetto at 07

Газовий редуктор TOMASETTO  AT09-ALASKAпризначений для систем четвертого покоління, з потужністю двигуна до 140 к.с. Компактний редуктор простий в установці, має невеликий розмір, надійний.

Tomasetto Alaska АТ-09

 

Газовий редуктор TOMASETTO  AT09-ARTIC>призначений для систем четвертого покоління з потужністю двигуна 100-120 кВт (120-160 к.с.)

tomasetto at 09 artika

Газовий редуктор TOMASETTO  AT13-ANTARTICпризначений для систем четвертого покоління з потужністю двигуна до 285 кВт (390 к.с.)

tomasetto at 13 antartik
Регулировка газового  редуктора 

 

  Мультиклапан

Мультиклапан призначений для подачі газу до редуктора. Має вбудований показник рівня палива, аварійний клапан скидання газу (клас А), запірний клапан, що перекриває подачу газу в аварійній ситуації. Перекриття подачі газу здійснюється вручну або електроклапаном. Мультиклапани призначені для циліндричних балонів, тороїдальних внутрішніх або зовнішніх.

Мультиклапан для циліндричних балонів оснащується додатковою вентиляційною камерою

 

 

 

Мультиклапан для тороїдальних внутрішніх балонів

_tomasetto_vnutr_toroid

Мультиклапан для зовнішніх тороїдальних балонів

 мультиклапан для тороидальных баллонов

Ремонт мультиклапану

Бензиновий та газовий електроклапан

Бензиновий електроклапан встановлюється на карбюраторні автомобілі, призначений для перекриття подачі бензину в карбюратор під час роботи автомобіля на газовому паливі.

бензиновый клапан
Газовий електроклапан призначений для подачі газу в редуктор коли двигун працює на газовому паливі. У корпусі газового клапана є фільтр очищення газу.

                                 газовый клапан

Показати карту