Окупність установки ГБО

Один із основних параметрів при виборі автомобіля – це витрата палива. Купуючи навіть найдорожчий автомобіль, більшість хоче мінімізувати витрати на його утримання. Установка газобалонного обладнання – це чудова можливість зменшити витрати на покупку бензину та скоротити витрати на утримання автомобіля.

Установка ГБО у спеціалізованому техцентрі «виллється» вам у певну суму грошей. Проте не варто звертатися до «гаражних» умільців. Вартість їхніх послуг не значно нижча, а ось якість роботи може бути далекою від ідеалу. Розмиті гарантійні зобов’язання та недбале ставлення до техніки безпеки можуть обернутися ще більшими витратами в майбутньому.

Ви можете скористатися калькулятором окупності ГБО, який знаходиться нижче.

 

Ціна ГБО [грн]:
Ціна 1 літра бензину [грн]:
Ціна 1 літра газу [грн]:
Витрата на 100 км пробігу [л]:
Середній добовий пробіг [км]:
Щоденна економія [грн]:
За 1 рік експлуатації [грн]:
Термін окупності ГБО [днів]:

 

ГБО окупиться вже через 8 місяців!

Знаючи ціни на вартість обладнання та його установку, неважко розрахувати, коли здійсниться окупність ГБО. Для спрощеного розрахунку на нашому сайті встановлено калькулятор окупності ГБО. Алгоритм розрахунків наступний:

  • Порахуйте витрати бензину та його вартість на 100 км пробігу (показники залежать від стилю водіння). Витрата по місту більша, ніж за його межами, тому при розрахунку слід врахувати, де ви пересуваєтеся більше.
  • Витрата газу. Даний параметр вам поки що не відомий, але статистика вже є – витрата газу на 20% більша, ніж бензину. Тобто якщо на 100 км пробігу ви витрачаєте 10 літрів бензину, то газу потрібно 12 літрів.
  • Вирахуйте різницю між вартістю бензину та газу на 100 км пробігу. Розділивши отриману величину на 100, отримаємо цифру, що дорівнює економії на 1 км.
  • Вартість обладнання ділимо на величину економії, на 1 км, отримуємо кількість кілометрів, після яких здійсниться окупність установки ГБО. Щоб перевести цей показник у часові рамки, потрібно
Показати карту