Компанія «ГБО КИЇВ»: якість та професіоналізм у сфері ГБО

Газобалонне обладнання (ГБО) – це ефективний спосіб заощадити на паливі, при цьому не змінюючи кардинально зовнішні та внутрішні параметри автомобіля. Газ – дешева та екологічна альтернатива звичайним видам палива, таким як бензин чи дизель. Тим більше, що сучасна економічна обстановка у сфері палива для автомобілів характеризується стійким зростанням цін.

Наша компанія «ГБО КИЇВ» спеціалізується на установці ГБО для різних видів транспорту. Наше завдання – економія ваших засобів, екологія навколишнього середовища. Ми професійно виконуємо монтаж газобалонного обладнання, оскільки головне для нас – це якісна робота та безпека експлуатації обладнання. Щоб у водіїв не виникало надалі жодних проблем, важливо розуміти, що встановленням ГБО мають займатися лише професіонали!

Займаючись установкою ГБО, ми активно співпрацюємо зі світовими лідерами у цій сфері діяльності. Так, наша компанія є складовою МЕРЕЖІ АВТОРИЗОВАНИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ “STAG“! Мережа STAG – це інноваційні рішення в Україні: надійно, екологічно, економно та безпечно.

Profigaz_STO

Почніть заощаджувати вже сьогодні!

Компанія «ГБО КИЇВ» активно розвивається у сфері встановлення та сервісного обслуговування газобалонного обладнання. Наші висококваліфіковані фахівці впораються з будь-яким поставленим завданням при встановленні газобалонного обладнання здатного стати основою паливної системи у вашому улюбленому автомобілі! Ви отримаєте масу переваг, основні з яких – економія, дешеве та екологічне паливо, якість обслуговування, надійність та безпека.

Наш сервісний центр – це високий професіоналізм та досвідчені співробітники, які допоможуть у вирішенні будь-яких питань та завдань. Так, компанія «ГБО КИЇВ» є АВТОРИЗОВАНИМ СЕРВІСНИМ ЦЕНТРОМ “STAG”, у МЕРЕЖІ АВТОГАЗОВИХ СТО “PROFIGAS” – це:

  • Надійний та якісний організований автосервіс – даємо гарантію на свою роботу на території всієї України.
  • Професійне встановлення ГБО, гарантовано якісне сервісне обслуговування автомобілів різного типу.
  • Європейська якість та стандарти газобалонного обладнання.
  • Встановлення та сервісне обслуговування обладнання одного з провідних світових виробників ГБО – AC Spolka (STAG).
  • Сучасні та передові технології в галузі переобладнання автомобілів на газ.

Потрібно газобалонне обладнання високої якості за доступною ціною? Телефонуйте!

Гарантія якості нашого обслуговування – це постійний розвиток у галузі ГБО та безперервне підвищення кваліфікації співробітників нашої фірми. Ми дбаємо про репутацію нашої компанії, дотримуючись принципу: «робити свою справу якісно та надійно», вимогливо ставлячись, перш за все, до своєї роботи. Свідченням найвищої якості нашої роботи є наші клієнти, які звертаються до нас за допомогою з усіх регіонів України і не тільки.

Ми будемо раді співробітництву, оскільки розвиток – це обопільний процес, де задіяні обидві сторони: замовник та виконавець.

Показати карту