Встановлення газового обладнання BRC

BRC

 Італійська компанія  BRC Gas Equipment є лідером у виробництві компонентів і систем за допомогою яких здійснюється переобладнання автомобілів для роботи двигуна на зрідженому, стиснутому газі. Після довгих років безперервних досліджень та розробок компанія BRC Gas Equipment виробляє обладнання як для карбюраторних систем, так і для автомобілів з оснащеними системами безпосереднього впорскування палива SEQUENT DIRECT INJECTION (SDI) для двигунів FSI, TSI і DISI. Дослідницькі центри компанії BRC Gas Equipment постійно розробляють та вдосконалюють нові газові системи, оскільки технічний прогрес не стоїть на місці. Компанія BRC Gas Equipment співпрацює з відомими автовиробниками такими як: AUDI-WV GROUP, KIA-HYUNDAI, PEUGEOT-CITROEN, VOLVO, OPEL, SUZUKI, FORD, SUBARU та ін., пропонуючи клієнтам встановити газове обладнання одразу на заводі. Сучасні газові системи розроблені таким чином, що при роботі на газовому паливі електронний газовий блок зчитує інформацію з комп’ютерного блоку керування автомобіля, і повторює його роботу, тому двигун на газовому паливі працює правильно, і нічим не відрізняється від роботи на бензині. Продукція компанії BRC Gas Equipment поставляється до багатьох країн світу, у тому числі й в Україну.

На сьогоднішній день компанія BRC Gas Equipment має мережу сервісних центрів, у кожному великому місті України, які встановлюють газові системи на автомобілі, а також забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Компанія «ГБОКИЇВ» є офіційним представником фірми BRC Gas Equipment в Києві. Гарантія на все обладнання складає 3 роки або 200 000 км!

brc p&d

Показати карту