Установка ГБО Landi Renzo

Landi Renzo КиевІталійська компанія Landi Renzo – один з провідних світових виробників газобалонного обладнання. За багато років роботи підприємство показало себе як справжній професіонал у сфері. Обладнання цього виробника поставляється на заводські конвеєри багатьох світових автогігантів (Mercedes, Volkswagen, Toyota, Ford, Fiat, BMW, Geely та багато инших) . Насамперед це підтвердження високої якості ГБО Landi Renzo.
Головною особливістю підприємства є індивідуальний підбір наборів газобалонного обладнання під конкретну модель автомобіля, що виключає у випадку зі звичайним виробником та готовими наборами несумісність із конкретною моделлю. Крім індивідуального підбору фізичної частини установки, зокрема форсунок та редуктора, головних елементів на які необхідно звернути особливу увагу під час встановлення, Landi Renzo пропонує індивідуальний набір прошивок на комп’ютерну частину свого обладнання. Таким чином компанія виходить на новий рівень, пропонуючи преміальне обладнання здатне працювати на найвибагливіших і найсучасніших двигунах внутрішнього згоряння.
В арсеналі виробника є комплекти для нових двигунів з турбонагнітачом, безпосереднім упорскуванням і двигунів з високим ступенем стиснення. Компанія Ленді Рензо задовольняє найвибагливіших покупців. Крім того, все обладнання компанії задовольняє екологічним нормам євро 5, євро 6.
Сьогодні на ринку є безліч систем газобалонного обладнання на будь-який смак. Але вибирати необхідно не за важливістю марки, а за якістю та пристосованістю тих чи інших систем безпосередньо до вашого автомобіля. Тут необхідно розуміти, що якщо у вас авто зі звичайним інжекторним двигуном, що ще й має зайвий у своєму класі об’єм, установка системи ГБО з класу економ не зашкодить вашому автомобілю. Але якщо у вас двигун малого об’єму, ще й з турбо нагнітачем, або двигун із новітніми системами безпосереднього впорскування. Потрібно усвідомлювати технологічне співвідношення силової установки та системи ГБО для неї. Також необхідно не забувати про дизельні двигуни, які в даний час так само отримали можливість дообладнання системами ГБО. Такі ДВС через високий ступінь стиснення дизельного двигуна, так само висувають підвищені вимоги до систем ГБО. У разі використання газової установки на високотехнологічному ДВС, ГБО компанії Ленді Рензо якнайкраще підійде для цих цілей
Landi Renzo пропонує широкий асортимент газових систем для перетворення вашого автомобіля на такі види палива як СНД (скраплений нафтовий газ) та ЗПГ (стислий природний газ).
Системи СНД та ЗПГ Landi Renzo доступні як для бензинових, так і для дизельних двигунів і використовують новітні системи екологічної безпеки.
Всі продукти компанії є результатом багаторічних наукових досліджень у галузі використання газових систем для паливної економічності. На багато частин, що використовуються в установці на авто, знову отримані патенти. Тому тут можна сказати, що компанія йде серед перших, ведучи сама наукові дослідження і використовуючи світовий досвід у галузі розробки ГБО.
У Західній Європі, де звикли до дбайливості та економічності найдовше використовують газобалонне обладнання, саме тут сьогодні виготовляють найякісніші, перевірені досвідом установки. Не виняток і компанія Landi Renzo, батьківщиною якої є Італія, світовий лідер у галузі виготовлення газових систем.
За порівнянних показників ціна якість системи голландського виробництва в установці обходяться дорожче, тому конкурентів у своєму сегменті вищого економічного та преміального класу у компанії Landi Renzo просто немає.
Компанія Ленді Рензо крім високої якості та індивідуального підходу не тільки до клієнта, але і його автомобілю також пропонує такі якості своїх ГБО установок:
– редуктор ГБО швидко реагує на зміну розрядження та підтримує потрібний тиск на будь-яких режимах роботи двигуна;
– стабільний тиск на виході гарантує мінімальну витрату газу, Динамічний розгін та роботу двигуна без провалів та зворотних бавовнів;
– теплоносій редуктора не контактує з діафрагмою. Це повністю виключає попадання газу в систему охолодження двигуна;
– редуктор прогрівається практично миттєво завдяки підвищеній тепловіддачі ребристого теплообмінника;
– редуктор та клапани не мають пластмасових деталей. Тому навіть у жорстких кліматичних умовах ймовірність деформації деталей та пошкодження системи дорівнює нулю;
– якісні гумові деталі та лиття редуктора, при правильній експлуатації, гарантують його безперебійну роботу протягом 6-8 років;
– вузли автомобільного газобалонного обладнання з’єднуються за допомогою конусних муфт, що не потребують спеціального інструменту. Всі з’єднання високого тиску можуть бути замінені в зборі, що забезпечує якісне складання навіть за недостатньо кваліфікованого ремонту та обслуговування;
– редуктор ГБО має три точки кріплення, що забезпечує його жорстке з’єднання з кузовом та встановлення на будь-які автомобілі;
Компанія Landi Renzo розробляє та виробляє автомобільне газове обладнання вже кілька десятків років. Вона має науково-дослідну лабораторію, одну з найдосконаліших у Європі.
Продукція Landi Renzo перша в Італії була сертифікована за стандартом ISO 9001. Все це гарантує добре продуману конструкцію газових установок для автомобілів, чудову якість виготовлення та складання ГБО.

Показати карту