Установка ГБО на автомобіль марки Opel у Києві

Поява світ перших автомобілів викликала бурхливу реакцію у жителів планети. Усі хотіли отримати «візок», який би без коней везла на дальню відстань від будинку, швидко та зручно. Роки йшли, а автотранспорт набував нового вигляду, нових можливостей, перетворюючись з розкоші на необхідність. Тепер у власників автомобілів нові бажання: хороші дороги, якісне та недороге паливо. Особливо гостро сьогодні стоїть питання про паливо, ціна на яке в нашій країні стрибає то вгору, то вниз. Хоча якщо порівнювати з минулими роками, то явно помітна тенденція до збільшення вартості бензину. Цей чинник викликає обурення у більшості власників машин, оскільки їм доводиться економити на поїздках, або зовсім відмовитися від комфортного пересування містом або між містами. Що робити, якщо відмовлятися від комфорту не хочеться, а гаманець порожніє?
Це питання знайшло свою відповідь зовсім недавно. Газобалонне обладнання – ось правильне рішення, яким користуються водії всіх країн. Перехід із бензину на газ є поширеним явищем у Європі. Виходячи з попиту на такий вид обладнання деякі виробники транспорту наперед підлаштовують автомобіль під можливу установку ГБО. Таким підходом може похвалитися німецька компанія Opel. Встановлення ГБО на Opel не має особливої ​​складності та не потребує ювелірної роботи. Але якщо комусь і довіряти монтаж та налагодження обладнання, то тільки професіоналам, які на «ти» з газовим паливом та обладнанням.
Перехід на газ таїть у собі величезний список переваг, які багато людей чомусь ігнорують, або не вірять фактам, називаючи їх чутками. Газобалонне обладнання чудово працює на старих і нових моделях транспорту. Достатньо лише знайти індивідуальний підхід та врахувати всі існуючі особливості цього виду транспорту. Якщо вас зацікавила якісна установка ГБО на Opel, звертайтеся в наш сервісний центр, де ви отримаєте повну консультацію, можливість вибрати обладнання самостійно та професійний монтаж.

Встановлення газу на Opel у Києві сертифікованими фахівцями

Які ще переваги таїть у собі встановлення газобалонного обладнання? Перша причина, через яку звертаються до нашого авторизованого сервісного центру, є бажання заощадити, відмовившись від дорогого палива. Безперечно, після встановлення ГБО ви відчуєте значну економію. Ваш гаманець знову стане товстим, а ви зможете забути про потребу постійної дозаправки, оскільки одного бака газу вистачає на довгу подорож. Встановлення газу на Opel позитивно вплине і на продуктивність двигуна. Газ згоряє рівномірно і за невеликої температури, на відміну від бензину, який бетонує і ударною хвилею ушкоджує двигун. Таким чином автомобіль проживе довше. Рівномірне згоряння газового палива позитивно позначиться і на свічках згоряння, які ви набагато рідше змінюватимете, і на олії, чия властивість під впливом газу зберігатиметься. Якщо ви турбуєтеся про забруднення навколишнього середовища, вам стане приємною новиною той факт, що при згорянні газ практично не виділяє шкідливих речовин, а специфічний запах – це лише вимушений запобіжний захід, що дозволяє швидко визначити витік.
Установка газу на Opel у Києві проводиться за високими стандартами нашим авторизованим сервісним центром, де працюють лише досвідчені та сертифіковані працівники. Ми проводимо монтаж газобалонного обладнання на наступні машини: Opel Astra, Opel Vectra, Opel Zafira. Надаючи нам свій автомобіль для модернізації, ви будете задоволені кінцевим результатом та рівнем майстерності наших працівників. Як доказ нашого професіоналізму, кожен клієнт отримує гарантію на ГБО та гарантійне обслуговування протягом тривалого часу. Звертайтеся до нас, якщо вам набрид «ненажерливий» автомобіль і затягування поясів через дороге паливо!

Показати карту