Установка ГБО на автомобіль марки Lexus у Києві

Власники дорогих та бюджетних автомобілів хапаються за голову, дивлячись на щоденне підвищення цін на пальне. Важко в такій ситуації залишатися байдужим, коли на кону або твій бюджет, або улюблений автомобіль. Серед власників автозаправок з'явилася також нова тенденція – розбавляти паливо невідомо чим. Це можна відчути на собі, спробувавши поїздити після заправки такої суміші. Ситуація досить гнітюча, чи не так? Але бензинової монополії настав кінець! Пропонуємо вашій увазі послугу з встановлення газобалонного обладнання, що набирає популярності.
До останнього часу газ використовувався лише як рідке паливо для одержання відкритого вогню. Про потенціал газу знали всі, але не знали, як використовувати енергію, що виділяється ним. Шляхом деяких досліджень було винайдено спеціальне обладнання, що дозволяє використовувати газ як паливо для автомобілів. Це дешево, якісно та абсолютно безпечно! Навіть власники автомобілів класу «люкс» переконалися в цьому, відмовившись від огидного бензину. Ви не повірите, але встановлення ГБО на Lexus так само затребуване, як встановлення того ж обладнання на Daewoo.
Які переваги виникають після встановлення газобалонного обладнання? По-перше, ви значно заощадите кошти на кожній заправці. Різниця між вартістю бензину та газу колосальна! Ви платитимете в 2-3 рази менше, а значить – у 2-3 рази більше подорожуватимете, долаючи кілометри дороги. По-друге, газ згоряє за низьких температур рівномірно, не детонуючи, як бензин. Це вказує на те, що ваш двигун забуде про постійне навантаження та пошкодження, як і про забруднення незрозумілою речовиною. Газ також не роз'їдає моторне масло. По-третє, автомобіль стане тихим і менш шкідливим для довкілля. Незважаючи на специфічний запах газового палива, воно абсолютно нешкідливе як для людини, так і для флори та фауни. Чи зацікавила установка ГБО на Lexus в Києві? Звертайтеся до нашого авторизованого сервісного центру, де ми розповімо про інші переваги переходу на газ, а також проведемо інструктаж з ГБО.

Встановлення газу на Lexus у Києві

Наша команда професійних та досвідчених працівників вдихнула нове життя у кілька сотень автомобілів, чиї власники задоволені економією та покращенням якості їзди. Ми робимо установку ГБО на транспорт будь-якого виду. Зокрема, до нас часто звертаються власники таких автомобілів: Lexus ES, Lexus GX, Lexus RX, Lexus LX. Список моделей, на які ми встановлюємо якість обладнання, можна нескінченно перераховувати. Але натомість ми пропонуємо вам відвідати безпосередньо наш авторизований сервісний центр та на власні очі переконатися в індивідуальному підході та якісному наданні послуг. Встановлення газу на Lexus коштує копійки! Вже в перші тижні після встановлення ви помітите, наскільки рідше ви стали заправлятися (і як ваш гаманець зберігає свою товщину.)
Перехід на альтернативний вид палива несе лише переваги, про які ми говорили раніше. Здолавши бензинову монополію, ви по-справжньому отримуватимете задоволення від їзди містом, подорожей та «спілкування» з особистим автотранспортом. Надайте установку газу професіоналам в особі нашого сервісного центру, за плечима має великий досвід роботи з різноманітними автомобілями. Наша співпраця буде не тільки ефективною, то й вигідною: після встановлення ви отримаєте гарантію на ГБО та обслуговування автотранспорту у будь-який час. Встановлення газу на Lexus у Києві має проводитися досвідченими професіоналами, які забезпечать власнику безпечну їзду та покращення характеристик автомобіля. Звертайтесь!

Показати карту