Установка ГБО на автомобіль марки Land Rover у Києві

З якими проблема автомобіліст стикається останнім часом? По-перше, це падіння якості палива, що загрожує постійним поломкам і відвідуванням СТО. По-друге, це подорожчання того самого палива, яке не може похвалитися якістю. По-третє, це неможливість відмовитися від свого особистого транспорту та перестати витрачати на нього великі суми. Настав час вирішити всі ці проблеми одним помахом руки, а точніше – одним дзвінком до нашого сервісного центру!
Ми пропонуємо вам відчути на собі перевагу їзди на альтернативному виді палива, яким є газ. До певного часу мало хто знав, що газ можна використати таким чином. Але шляхом нехитрих маніпуляцій було винайдено газобалонне обладнання, яке дозволяє спрямовувати енергію, що виробляється шляхом згоряння палива, у потрібне русло. Автомобіль на газі працює анітрохи не гірше, ніж на бензині. Навіть навпаки! Читайте далі, щоб дізнатися про переваги переходу на новий вид палива.
Встановлення газової системи користується попитом серед власників практично всіх автомобілів. Навіть громадський транспорт почав активно переходити на економічний газ. У нашому авторизованому сервісному центрі установка ГБО на Land Rover здійснюється за високими стандартами. Ви отримаєте можливість удосконалити свій особистий транспорт та вдихнути в нього нове життя, сповнене енергії та безмежної дороги. Для цього достатньо відвідати наш сервісний центр або звернутися з питань, що цікавлять.
Напевно вам не терпиться дізнатися, скільки вигод ви отримаєте від установки газобалонного обладнання на улюблений Ровер. Перерахуємо їх у пунктах.
1. Значна економія коштів у паливі.
2. Зменшення шкідливих викидів у повітря.
3. Можливість використання двох видів палива.
4. Збільшення терміну експлуатації моторного масла.
5. Зменшення рівня шуму від роботи двигуна вдвічі.
6. Збільшення терміну експлуатації свічок згоряння.
7. Ефективне використання всієї енергії, що виділяється газом.
8. Безпека.
Як бачите, модернізація вашого автомобіля не завдасть ніякої шкоди, лише зробить її кращою. Щоб скористатися всіма існуючими вигодами від встановлення газової системи, зверніться до фахівців нашого сервісного центру, де ви отримаєте професійну консультацію та детальну інструкцію з експлуатації обладнання.

Встановлення газу на Land Rover у Києві – популярний спосіб заощадити на паливі

Звертаючись до нас, ви отримаєте низку вигод від співпраці. Почати варто з того, що ми є командою професіоналів, що працюють в авторизованому сервісному центрі. Ми підходимо до своєї роботи серйозно і не закінчуємо обслуговування одного автомобіля, доки не доведемо все до ідеального стану. На відміну від приватних осіб та різноманітних СТО, ми надаємо гарантію на обладнання та подальше його обслуговування. Встановлення газу на Land Rover – правильне рішення для всіх бажаючих заощадити без шкоди для себе та свого особистого «помічника». Ви можете переглянути фото установки газу на такі автомобілі: Freelander і Range Rover.
Принцип реалізації послуги є досить простим. Ви приганяєте нам свій автомобіль, ми ретельно його оглядаємо на наявність поломок, які можуть стати на заваді встановлення газової системи, визначаємо, яка модель ГБО підійде і переходимо до безпосереднього монтажу. Як авторизований сервісний центр, ми співпрацюємо з кількома постачальниками газобалонного обладнання. Тому в нашому розпорядженні є бюджетні моделі та представники нового покоління з додатковими функціями та можливостями. Без націнок та додаткових комісій, ви оберете відповідні ГБО, а ми його встановимо. Працювати з нами завжди приємно! Приїжджайте до нас, щоб вдихнути в свій автомобіль нове життя, де він буде затребуваний і завжди на ходу, а його господар задоволений якістю та економією.

Показати карту