Установка ГБО на автомобіль марки Geely у Києві сертифікованими фахівцями

Жителі великих міст знають, як зручно мати особистий транспорт. Навіть банальна поїздка на роботу в автомобілі пройде куди приємніше і швидше, ніж поїздка автобусом або трамваєм. Але коли ціни на пальне зростають із зухвалою швидкістю, комфорт від їзди на особистому транспорті відсувається далеко на задній план. Як показує статистика, за останні два роки кількість пасажирів у громадському транспорті збільшилась. Серед «новоприбулих» – нещасні власники особистого транспорту. Стурбовані такою долею? Тоді радимо не опускати руки, а скористатися альтернативним рішенням – перехід на газове паливо.
Перехід на газ означає, що ваш автомобіль буде модернізовано і дещо перероблено. Справа в тому, що система подачі газу відрізняється від стандартної, тому її слід удосконалити. Найкраще змін піддаються іномарки, до яких входить автомобіль марки Geely, яких досить багато на вітчизняних дорогах. Встановлення ГБО на Geely є затребуваним в Україні. Хоча автомобілі цієї марки і відрізняються економічністю, більшість власників все ж таки прагнуть більшої економії та поліпшення якості їзди. Можливо, вам буде новиною, що установка ГБО дозволяє не тільки заощадити кошти на заправці автомобіля, а й покращить його технічні характеристики. Серед автомобілістів існує думка, що газове паливо не здатне виробляти стільки ж енергії, як бензин. Поспішаємо запевнити вас – газобалонне обладнання нового покоління зроблено таким чином, щоб використовувати весь існуючий потенціал газу. Можна навіть сміливо сказати, що газове обладнання можна встановлювати навіть на спортивні автомобілі.
Більшість людей, які не стикалися особисто з газом, стверджують, що встановлення ГБО на Geely несе за собою небезпеку. Як говорилося раніше, обладнання нового покоління відрізняється високими показниками якості, а отже, і безпеки. Порівняно з бензином газ згоряє набагато рівномірніше і не детонує. Варто зважити і на низьку температуру горіння, під впливом якої двигун працюватиме безперебійно.
Чи зацікавило питання про встановлення ГБО? Тоді сміливо прямуйте до нашого авторизованого сервісного центру, де на ваших очах особистий транспорт перетворюється на економічний засіб пересування. Ми навчимо вас заощаджувати із задоволенням!

Встановлення газу на Geely Emgrand X7 та Geely Emgrand7 швидко та якісно

Використання газу як альтернативний вид палива несе в собі ряд переваг, серед яких слід виділити:

  • Економічність – вартість газового палива в 2-3 нижче, порівняно з бензином. У зв'язку з цим вартість установки обладнання відіб'ється в перші ж тижні;
  • Якість – газ складно розбавити та погіршити його складові;
  • Збільшення терміну експлуатації двигуна, моторного масла та свічок згоряння;
  • Екологічність – при згоранні газове паливо не виділяє хмару шкідливих речовин;
  • Безпека – витік газу трапляється досить рідко, а спалах – практично ніколи.

Встановлення газу на Geely у Києві здійснюється таким чином, що ви зможете перемикатися між тим чи іншим видом палива лише одним натисканням (тумблера). Таким чином, ви будете мати запас газу і бензину одночасно, що дозволить спокійно подорожувати по всій країні. Звернувшись до нашого авторизованого сервісного центру для установки на Geely Emgrand Вас чекає приємна співпраця з професійною командою, за плечима у яких кілька сотень задоволених клієнтів. Ви отримаєте професійну консультацію, можливість обрати обладнання виходячи зі свого бюджету, отримати гарантійне обслуговування. Настав час відмовитися від неякісного палива та подарувати своєму автомобілю друге життя!

Показати карту