Установка ГБО на автомобіль марки Chery у Києві

На вітчизняних дорогах ми бачимо безліч автомобілів іноземного виробництва, які показують себе і з позитивного, і негативного боку. Друге найчастіше стосується безмірної витрати бензину. З кожним роком «годувати» свій автомобіль паливом стає складніше, адже ціни зростають, якість палива падає, через що транспорт починає ламатися та кришитися на очах. Навіть найживучі іномарки відмовляються працювати на такому паливі.
Серед альтернативних варіантів палива особливе місце відводять газу. На сьогоднішній день популярність такого палива цілком обґрунтована. «Чому?», – Запитаєте ви. Достатньо порівняти ціну на бензин із ціною на газ, щоб більше не ставити це питання. Газобалонна установка монтується практично на будь-який автомобіль. Наприклад, установка ГБО на Chery все частіше зустрічається у нашому сервісному центрі. Автомобілі не дуже добре працюють на вітчизняному бензині через його низьку якість. Машина починає просто барахлити. Щоб позбавити свій автотранспорт від можливої ​​поломки та швидкого зношування, пропонуємо вам звернути увагу на таку послугу, як установка ГБО на Chery у Києві. Скориставшись пропозицією, ви отримуєте низку вигод та переваг. По-перше, ваш автомобіль перестане вживати неякісне паливо, що руйнує внутрішні механізми. По-друге, ви відчуєте суттєву економію від переходу на газ. По-третє, якість їзди не постраждає, і навіть навпаки – ваш автомобіль почне працювати набагато краще. Зацікавило? Тоді ми поспішаємо розповісти про наш сервіс та послуги, зокрема!

Встановлення газу на Chery Amulet, Chery Eastar, Chery M11, Chery Tiggo та інші моделі за індивідуальною схемою

Звертаючись до нас, більшість автомобілістів переживають, що ККД газу набагато нижчий за ККД бензину, тобто вони не зможуть більше насолоджуватися високою швидкістю. Поспішаємо вас запевнити у зворотному! Газ нічим не гірший за бензин, навіть навпаки. Доказом цього факту є зростаюча популярність ГБО та масовий перехід власників автотранспорту на газ. Встановлення газу на Chery приховує безліч переваг:
• Економія на паливі – вартість газу в 2-3 рази менша від вартості бензину;
• Якість – розбавити газ практично неможливо, чого не скажеш про бензин;
• Збереження – двигун рідше вимагатиме профілактичного огляду, заміни масла, очищення тощо.
Ще одним побоюванням автомобілістів, що звернулися, є підвищена небезпека. Так, газ легко спалахує. Як і бензин. Але сучасне газове обладнання виробляється на найвищому рівні якості, не помітити поломки досить складно. Немає жодної «порохової бочки», як це люблять стверджувати деякі власники автотранспорту. Дотримуючись правил безпеки та проводячи періодично профілактичний огляд, ви завжди будете у безпеці. У нашій галереї Ви можете переглянути фото установки гбо на Chery Amulet, Chery Eastar, Chery M11, Chery Tiggo спеціалістами нашої команди.
Установка газу на Chery в Києві повинна проводитися лише авторизованим сервісним центром, яким є наша компанія. Ми маємо сформовану команду фахівців, які знають тонкощі роботи всіх автомобілів, що існують на ранку. Ми зробимо індивідуальний підбір обладнання згідно з технічними характеристиками транспорту та іншими особливостями. Також перед безпосередньою установкою ми робимо ретельний огляд для усунення поломок. Ми працюємо тільки з найкращими постачальниками газового обладнання. По завершенню встановлення ГБО ви отримаєте гарантію, оперативне технічне обслуговування обладнання та консультацію професіоналів. Ми подбаємо про безпечну та якісну їзду всіх, хто звернувся!

Показати карту