Установка ГБО на автомобіль марки ВАЗ у Києві – найкраща пропозиція!

Після розвалу Радянського Союзу, на вітчизняних дорогах різко зросла кількість іномарок, що цілком очікувано. До цього дня ця кількість зростає, а вітчизняні автомобілі відходять на задній план. Лише деякі бажаючі продовжують користуватися вітчизняним автомобілем, намагаючись вичавити з нього по максимум. Найбільш популярні автомобілі вітчизняного виробника випускає компанія ВАЗ, відома своєю лінійкою легковиків. Легковий автомобіль ВАЗ може похвалитися лише низькою вартістю, тоді як якість і комфорт під час поїздки залишає бажати краще. Зокрема, ВАЗи часто глухнуть, можуть їздити «ривками», не заводяться холодної пори року, видають багато шуму. Якщо вам знайомі всі ці ситуації, пропонуємо вам виділити трохи коштів та зробити автомобіль кращим! Встановлення ГБО на ВАЗ дозволить забути більшість проблем від володіння автомобілем цієї марки. Розглянемо кожну перевагу окремо.
Найпершою причиною, з якої звертаються до нашого авторизованого сервісного центру, є бажання заощадити на паливі. Дійсно, вартість бензину лякає всіх власників автотранспорту, як і погіршення його якості. Проблема поганої якості палива полягає у жадібних власниках колонок, які розбавляють бензин невідомо чим. В результаті згоряння бензину, двигун покривається шкідливими речовинами, погіршуючи його роботу. Перехід на газ миттєве вирішить цю проблему! Такий вид палива ні розбавити, ні розмішати нічим не можна. Його рівномірне згоряння дозволить вам забути про ривки під час набору швидкості, або про раптову зупинку роботи двигуна. Установка ГБО на ВАЗ у Києві перетворить навіть стару колимугу на новий автомобіль, який радуватиме свого власника продуктивністю та комфортом їзди.
Але це ще не все! Газ настільки практичний та якісний, як автомобільне паливо, що всі переваги переходу на нього можна перераховувати нескінченно. У вище зазначені переваги хотілося б ще додати зменшення викиду шкідливих речовин від вихлопу та зниження шуму роботи двигуна. Пропонуємо вам не заглиблюватись у теорію, а перейти до безпосередньої практики, відвідавши наш авторизований сервісний центр!

Встановлення газу на ВАЗ у Києві: сучасне обладнання, сертифіковані фахівці

Хоча вітчизняні автомобілі (особливо старого зразка) не підготовлені до монтажу ГБО, наша команда фахівців зробить його на найвищому рівні. Яка у вас модель та її рік випуску не мають жодного значення! Ми зробимо повний огляд вашої машини та знайдемо відповідну газову систему, яка дозволить перейти на газ та модернізувати всю систему. Встановлення газу на ВАЗ має проводитись фахівцями вищого рівня, чим може похвалитися наш авторизований центр. Установка обладнання здійснюється на автомобілі наступних моделей: ВАЗ 2114, ВАЗ Kalina, інші. Ми допоможемо вам підібрати ГБО, відштовхуючись від вашого бюджету та особистих побажань, а також надамо гарантійне обслуговування після встановлення. Ви не повірите, наскільки перехід на газове паливо може покращити працездатність автомобіля! Це прямо позначиться на вашому гаманці та настрої, оскільки кількість поломок у рази зменшиться, якість їзди покращиться, а ви зможете подорожувати по всій країні!
Будь-яке запитання чи зауваження ви можете озвучити за вказаним номером телефону, або нам особисто, відвідавши наш сервісний центр. Ми допоможемо вдихнути життя у ваш старенький автомобіль і зробити його кращим, подарувавши вам можливість зекономити. Хапайтеся за можливість!

Показати карту