Установка ГБО на автомобіль марки Daewoo у Києві – незаперечна вигода та якість

Автомобілісти всього світу пов'язані на бензині, адже це єдиний вид палива, яким їздить транспорт. Принаймні так вважалося до певного часу. Бажання заощадити виникає, мабуть, у всіх, навіть багатих людей з кількома автомобілями та будинками. Цілком очевидним рішенням у цьому питанні є пошук економічного автомобіля. До таких простеньких моделей входить Daewoo. Це корейське диво автопрому має справді великий попит у вітчизняних автомобілістів. Вся справа в комфорті та економії. Ці два показники роблять автомобіль привабливим, а ціна доступним варіантом для придбання.
Хоча автомобілі Daewoo самі по собі не просять багато палива, будучи економічним автотранспортом, ви маєте можливість ще більше заощадити. Встановлення ГБО на Daewoo – це правильне рішення для зниження витрат на пальне, яке принесе водію та машині безліч переваг.
Бажання перейти на газове паливо здебільшого пов'язане із прагненням економити на поїздках. Але практика показує, що встановлення газобалонного обладнання несе за собою інші позитивні моменти. Коротко опишемо їх.
1. Економія. Витрата палива значно менша, порівняно з бензином. Це з більш рівномірним згорянням газу, отже – повноцінним виділенням енергії, витрачається на пересування транспорту.
2. Якість. Бензин легко можна розбавити, що роблять власники автозаправок. Це негативно позначається на роботі двигуна, а значить – і як їзда. Погано очищений бензин при згорянні залишає частки, що руйнують олію. Газове паливо «похвалитися» подібним не може.
3. Екологічність. Кількість автомобілів на дорогах з кожним роком зростає, як рівень забруднення атмосфери. Вихлопи від згоряння газу не такі шкідливі та чадні, як від згоряння бензину, а неприємний запах газового палива є лише результатом додавання до нього спеціального елемента, що дозволяє швидко виявити витік.
4. Безпека. Незважаючи на створений з нізвідки стереотипу, газобалонне обладнання не спалахує і не вибухає спонтанно. Через специфічний запах газу ви зможете швидко виявити неполадки з обладнанням, які вкрай рідко трапляються у обладнання нового покоління.
Якщо цього мало для встановлення ГБО на Daewoo, пропонуємо вам особисто відвідати наш сервісний центр і отримати професійну консультацію від провідних фахівців.

Встановлення газу на Daewoo Lanos та Daewoo Nexia за доступною ціною

Наш авторизований сервісний центр багато років надає послуги з переходу з бензину на газове паливо. Кілька сотень задоволених автомобілістів розтинають дорогами Києва та України. Якщо ви вперше зіткнулися з нами, ми хотіли б трохи розповісти про ГБО та нашу роботу.
Установка газового обладнання – справа педантична, що вимагають уваги та вправності. Кожен працівник нашого сервісного центру на «ти» з газовим обладнанням завдяки великому досвіду та величезному багажу знань. Власником якого б ви не були, ми проведемо технічний огляд транспорту, визначимо, яке ГБО підійде для даної марки і зробимо якісну установку. Індивідуальний підхід та професіоналізм дозволяють нам називати себе найкращим сервісним центром у Києві. Ви можете побачити нашу роботу з встановлення гбо на Daewoo Lanos та Daewoo Nexia
Чи зацікавила встановлення газу на Daewoo у Києві? Тоді дзвоніть нам і записуйтесь на консультацію та подальшу установку. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте якісного виконавця, гарантію якості та оперативне обслуговування за скромні гроші. Ми навчимо вас заощаджувати без відмови від вірного друга – автомобіля.

Показати карту