Установка ГБО на автомобіль марки Dacia у Києві

Володіння автотранспортом переросло з розкоші у потребу. Але зі зростанням цін на бензин приходить розуміння, що необхідність знову стала розкішшю, доступною не кожному. Більшість відмовилися від своїх автомобілів, що поїдають літри палива, та перейшли на громадський транспорт. Навіть найекономічніші автомобілі розчарували своїх власників. До цього числа увійшов і автомобіль марки Dacia, який часто зустрічається на вітчизняних дорогах.
Dacia Logan являє собою невеликий седан, що має статус «економічний міський автомобіль». До останнього моменту власники седана були задоволені роботою машини, поки бензин не розбавляли, а ціни на нього – підвищувалися. Автомобіль затребуваний через економічність та невелику вартість. Румунські виробники постаралися на славу, створивши практичний транспорт для сім'ї. Установка ГБО на Dacia лише недавно почала користуватися попитом, коли ціни на паливо стали потворно великі. Перед власниками Dacia знову постала мета: економно і комфортно пересуватися містом. Пошуки оптимального рішення були знайдені відразу – газобалонне обладнання, як ніщо інше, найкраще впорається з метою.
Вартість встановлення ГБО на Dacia в Києві вимагає невеликої кількості коштів. Чим краще обладнання, тим довше воно прослужить і менше ламатиметься. Варто зазначити, що перехід на газ заощадить до 50% відведених на паливо коштів. Враховуючи цю цифру, ви можете бути впевнені, що встановлення обладнання відіб'ється найближчим часом, після чого ви ще очевидніше відчуєте економію.
Окрім серйозної економії коштів на паливо, встановлене ГБО має низку та інших переваг. Наприклад, газ набагато краще згоряє, ніж бензин. Це позначається на легкості заводу автотранспорту та плавному ходу. Разом з тим, ефективне згоряння палива дозволяє сповна використовувати енергію, що виділяється. Газобалонне обладнання відмінно функціонує і не псує внутрішні механізми транспорту. Двигун Dacia працюватиме з такою самою продуктивністю, як до установки. Ми можемо нескінченно перераховувати список переваг від встановлення газового обладнання, але натомість пропонуємо вам переконатися в них самостійно!

Встановлення газу на Dacia, Dacia Logan у Києві

Ми є командою досвідчених фахівців, які працюють в авторизованому сервісному центрі з встановлення газового обладнання. Через наші руки пройшло безліч автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва, які ми вдосконалили та перевели на газ. Встановлення газу на Dacia займає далеко не останнє місце у списку затребуваних послуг. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію досвідчених майстрів.
Перед тим, як перейти до безпосередньої установки, ми проведемо техогляд автомобіля для виключення поломок та недоліків. Правильно встановлене ГБО прослужить довгий час, радуючи господаря автотранспорту своєю надійністю та продуктивністю. Наш сервісний центр співпрацює з найкращими виробниками газового обладнання, що дозволяє нам відшукати будь-яке ГБО нового покоління для встановлення у ваш автомобіль.
Встановлення газу на Dacia в Києві повинно проводитися тільки в авторизованому центрі, яким ми є. Це дозволяє нашим клієнтам повністю довірити нам свій автомобіль та отримати гарантію на подальше обслуговування.
Сотні автомобілістів уже переконалися у вигоді їзди газом. Приєднуйтесь до них! Ви здивуєтеся, наскільки цей вид палива кращий, ніж бензин. Звертайтесь до нас з будь-якого питання.

Показати карту