Встановлення ГБО на автомобіль марки Citroen – правильне рішення для економії коштів!

Зростання цін на бензин негативно позначається для населення, якому доводиться відмовлятися від їзди на особистому транспорті. Така тенденція продовжується вже кілька років. Боротися власноруч із нею неможливо. Залишається лише два варіанти: відмовлятися від власних бажань чи шукати альтернативне рішення.
Наукові дослідники та винахідники з усього світу займаються розробкою альтернативного палива, дешевого та екологічно безпечного. Поки їх проект знаходяться на стадії розробки, пропонуємо звернути увагу на газобалонне обладнання. Що це таке? Газобалонне обладнання (або ГБО) використовується для переходу з дорогого бензину на більш вигідний газ. Обладнання останнього покоління відрізняється підвищеною безпекою, ефективністю роботи, тривалим терміном експлуатації та низкою інших переваг.
Встановлення ГБО на Citroen останнім часом почало користуватися попитом. Автомобілі французького походження легко піддаються модернізації. Більшість власників автомобіля цієї марки в Європі вже перейшли на газ, про що не шкодують. Перехід на інший вид палива не тільки не вплине на характеристики автомобіля, а й зробить його роботу продуктивною та безперебійною. Де можна встановити ГБО на Citroen, ми розповімо далі. Ви можете побачити фото установки гбо на Citroen C4 и Citroen C4 Picasso у нашій галереї.

Встановлення газу на Citroen C4 та інші моделі недорого

Чому попит на газове паливо настільки велике? Більшість автомобілістів в один голос дадуть відповідь, що така тенденція пов'язана зі збільшенням вартості бензину, яка ставить власника транспорту в глухий кут. Хоча початковою причиною встановлення ГБО є бажання заощадити, таке рішення веде за собою інші позитивні моменти.
Почати варто зі збільшення продуктивності роботи двигуна. Газ згоряє рівномірніше, ніж бензин. Вважають, що ККД газового палива нижче, ніж у бензину, що аж ніяк не так. Особливо з тим розбавленим паливом, яке сьогодні розливають на шпальтах. Ваш автомобіль зможе розганятися до такої ж межі, як і за бензину. Завдяки обладнанню нового покоління цей факт став лише частиною історії. Встановлення газу на Citroen дозволить вам забути про необхідність постійної заміни масла. Як відомо, бензин нейтралізує з часом властивості олії. Газ не має такої якості. В умовах підвищеної забрудненості повітря вам буде цікаво дізнатися, що вихлопи від газового палива менш їдкі та шкідливі, ніж від бензину. Таким чином, ви виявите турботу про природу та оточуючих. Перехід на газобалонне обладнання спричиняє ряд інших переваг, про які ви зможете дізнатися особисто у фахівців нашого авторизованого сервісного центру.
Наш сервісний центр займався встановленням газового обладнання ще до того, як це стало потрібним. За нашими плечима кілька сотень задоволених автомобілістів, які пізнали «смак» економії та якісного палива. Незалежно від марки автомобіля, року випуску та кількості капітальних ремонтів, ми модернізуємо транспорт та допоможемо перейти на економічний та ефективніший вид палива – на газ. Їздити на газі так само безпечно, як і на бензині. ГБО останнього покоління обладнано таким чином, що ви зможете дізнатись про неполадку за лічені хвилини з її появою. Встановлення газу на Citroen у Києві зробить ваш автомобіль кращим, а поїздку на ньому – приємнішим. Зателефонуйте нам або особисто відвідайте наше сто щоб дізнатися подробиці та тонкощі цієї послуги.

Показати карту