Установка ГБО на автомобіль Acura у Києві: швидко, якісно та недорого

Щорічно ми спостерігаємо перманентне зростання ціни на бензин, що наштовхує на думку про необхідність економії. Неприємно визнавати, але якість палива за таких умов лише падає. Заощадити намагаються всі, і виробники, і автовласники. Але існує одна альтернатива, яка дозволить відмовитися від громадського транспорту та продовжити експлуатувати автомобіль. Йдеться про газобалонну установку (ГБО). Дане обладнання дозволяє відмовитися від бензину як від основного виду палива. На зміну бензину приходить газ, вартість якого в 1,5-2 рази менша, як і шкода навколишньому середовищу.
Встановлення ГБО на Acura дозволить заощадити кошти без втрати потенціалу автомобіля. Більшість нових та старих власників вже оцінили переваги ГБО, довіривши встановлення обладнання нашому сервісному центру.
Варто зазначити, що ваш автомобіль після встановлення ГБО зможе працювати і від газу, і бензину. Ці дві системи подачі палива зовсім не залежать одна від одної. Бак автомобіля може бути наповнений бензином, у той час, як ви користуватиметеся пропаном.
Встановлення ГБО на автомобіль Acura в Києві має все більший попит. Понад 40% економії – це серйозна цифра, особливо в умовах постійного збільшення ціни на бензин. Замовивши встановлення газового обладнання в нашому сервісному центрі, ви вкладете кошти у майбутні, у можливість економити на своїх поїздках та відкладати заощаджені кошти на покращення якості життя. Встановлення газу коштує копійки. Через кілька місяців вона повністю окупиться, і ви відчуєте значну економію грошей на поїздках.

Встановлення газу на Acura у Києві

Наш авторизований сервісний центр із встановлення ГБО працює в Києві з такими автомобілями, як Acura MDX, Acura RDX. Перед безпосередньою установкою ми проводимо діагностику автомобіля для визначення, яка модель ГБО підійде для вашої машини. Важливо підібрати обладнання, яке не «конфліктуватиме» з транспортом і ламатиметься після кількох сотень кілометрів. Ви матимете можливість вибрати ГБО спираючись на фінансові можливості та наші поради.
Коли установка газу на Acura завершиться, ми проведемо вам короткий екскурс з обладнання, його ремонту, заміни деталей тощо. Незважаючи на високу якість ГБО, вона вимагає профілактичного огляду та належного догляду. Ми надаємо гарантію всім клієнтам, тому у разі непередбаченої поломки та інших неприємних ситуацій з обладнанням можете сміливо звертатися.
Чому встановлення газу на Acura у Києві має такий попит? Для цього є кілька причин:
1. Помітна економія палива – ви заощадите близько 40% коштів, відмовившись від бензину;
2. Газ набагато рівномірніше згоряє, ніж бензин, що відбивається на роботі двигуна;
3. Масло рідше вимагатиме заміни, оскільки газ не змиває його і не сприяє швидкій втраті властивостей;
4. Менш шкідливі для людини та природи вихлопні гази.
Наш сервісний центр подбає про ваш автомобіль, встановивши на нього якісне обладнання. Це аж ніяк не вплине на здатність автомобіля використовувати весь існуючий потенціал, розганяючись по максимуму на автострадах.
Для встановлення ГБО на Acura ми маємо в своєму розпорядженні команду досвідчених фахівців, які допомогли перейти з бензину на газ сотням власників автомобілів. Тепер прийшла ваша черга!
Зателефонуйте нам, щоб уточнити вартість установки газу та вільний час, щоб ви могли під'їхати. Якість нашої роботи та газобалонного обладнання вас приємно здивує!

Показати карту