Установка ГБО на автомобіль марки Nissan у Києві

Будучи власником автомобіля, ви, напевно, стикалися з безліччю проблем, починаючи з поганих доріг і закінчуючи невіглами. За останній час «головного болю» побільшало – бензин придбав огидну якість і піднявся в ціні. Це засмучує всіх і кожного, хто пов'язаний зі своїм автомобілем. Що робити у такому разі? Хтось змінює свого «мустангу» на економічну модель, хтось намагається заощадити, відмовившись від поїздок на далекі дистанції, інші ж ставлять свій автомобіль у гараж до найкращих часів, переходячи на громадський транспорт. Що ж, ситуація справді неприємна. Бензинова монополія охопила всю країну. Мало хто знає, що її можна позбутися, перейшовши на інше джерело енергії. Ні, йдеться не про електрику, як подумали багато хто, а про газове паливо.
Довгий час вважалося, що газ можна використовувати тільки для розпалювання відкритого вогню та нагрівання. Шляхом вивчення властивостей та можливостей газу вдалося знайти ще один спосіб ефективного застосування. Сьогодні газ є чудовою альтернативою та конкурентом бензину. Масовий перехід на газове паливо вказує на очевидні факти: це чудовий спосіб заощадити, не відмовившись ні від поїздок на особистому транспорті, ні від автомобіля.
До нашого сервісного центру звертаються за допомогою десятки незадоволених бензином людей. Великий досвід щодо газового обладнання дозволяє нам виконувати свою роботу на високому рівні. Так, установка ГБО на Nissan буде проведена за особливими стандартами та індивідуальним підходом. Будьте впевнені, що ваш автомобіль стане кращим у руках наших фахівців!
Тож які ж вигоди будуть доступні від встановлення ГБО? Найочевидніша вигода – економія. Газове паливо коштує копійки, порівняно з бензином. Воно не має тенденції до постійного зростання та погіршення якості. Іншою вигодою буде зменшення негативного впливу на двигун. При згорянні бензин детонує, тоді як газ поступово згоряє при низькій температурі. Така властивість палива позитивно впливає і на моторну олію, заміна якої в рази зменшиться. Звернувшись до нашого авторизованого сервісного центру, ви отримаєте повну консультацію та наявні вигоди саме для вашого автомобіля, а також розрахунок вартості монтажу ГБО та самого обладнання.
Установка газу на Nissan у Києві за доступною ціною
Наш сервісний центр надає повний спектр послуг із монтажу газобалонного обладнання. Команда досвідчених професіоналів проведе повний огляд транспортного засобу для визначення моделі ГБО, яка найкраще вам підійде. У порівнянні з приватними особами та іншими сервісними центрами ми авторизовані та маємо необхідні ліцензії для надання послуг. Це також дозволяє нам безпосередньо співпрацювати з виробниками ГБО та отримувати від них обладнання за низькими цінами. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це ключовий момент під час здійснення поставленого завдання.
Встановлення газу на Nissan має відбуватися лише під керівництвом досвідчених та сертифікованих фахівців. Професійний підхід забезпечує автомобілю тривалу роботу без поломок та комфортну їзду водію. Ми встановлюємо газову установку на автомобілі наступних моделей: Nissan Juke Nissan Armada, Nissan Patrol, Nissan Murano, Nissan Note, Nissan Qashqai, Nissan Teana, Nissan X-Trail, Nissan Almera. Список можна продовжувати до безкінечності. Але будьте впевнені, що ми знайдемо підхід до вашого автомобіля і зробимо його кращим.
Досить терпіти високі ціни та огидну якість палива! Час переходити на газ!

Показати карту