Технічне обслуговування ГБО

З давніх-давен людина мала потребу в пересуванні і якщо в давнину ця проблема не стояла так гостро. Людина могла прожити все життя в одному населеному пункті і нікуди не виїжджати. То з розвитком міст та промисловості ця проблема загострилася. Перевезення пасажирів та вантажів, обслуговування підприємств, поїздки на море. З усім цим справляється винахід людства на автомобіль.

Але сьогодні володіння власним автомобілем стало дуже затратним і найпроблемнішим у фінансовому плані виявився бензиновий двигун. Як знизити витрати на поїздку, як зробити можливість пересування економічно вигіднішою.

На щастя, фахівці знайшли можливість знизити витрати при експлуатації бензинового двигуна за допомогою установки газобалонного обладнання.

Що це таке, як працює і які переваги дає спробувати зараз розібратися. Переобладнання транспортного засобу на газову систему харчування не завдає непоправного удару по сімейному бюджету та легко окупається. Вартість одного кілометра на метані або пропан-бутані вдвічі нижча від такого на бензині.

При переобладнанні на ГБО встановлюється новий паливний бак, система живлення, основною частиною якої є газовий редуктор та на сучасних пристроях комп’ютерний блок керування.

Така установка надійна і дозволяє легко економити ваші кошти. Компанія ГБО Київ пропонує повний спектр послуг із встановлення та обслуговування газових систем живлення автомобіля.

Технічне обслуговування ГБО, що входить до переліку цих робіт? По-перше, перевіряється герметичність системи. Діагностика газобалонного обладнання починається з використання спеціального приладу, що дозволяє визначити чи є витоку. Другим етапом перевіряється працездатність всіх складових редуктора, блоку керування, датчика тиску газу тощо.< /p>

Періодичність технічного обслуговування ГБО становить 10000 км і збігається із заміною олії у двигуні, салонного та повітряного фільтрів. Відкладати відвідування сервісу не потрібно, оскільки це може призвести до передчасного зносу деталей та ще більших фінансових витрат.

В даний час існує п’ять поколінь газобалонного обладнання, кожне з яких вирішує проблему з фінансовою економією на певних типах двигунів внутрішнього згоряння залежно від їхнього року виготовлення. Поширені та прижилися два покоління ГБО. Це друге та четверте. Друге покоління встановлюється більш технічно прості двигуни, у тому числі з карбюраторною системою живлення. Технічне обслуговування 2-го покоління відрізняється фізичним регулюванням основних показників. Є гвинти, за допомогою яких регулюється необхідна на різних режимах роботи кількість газу.

Технічне обслуговування 4-го покоління навпаки складніше і встановлюється на технічно сучасні двигуни та відрізняється комп’ютерним блоком управління. Отже і регулювання цього типу здійснюється комп’ютером-програматором.

Сервіс ГБО зазвичай здійснюється спеціалізованими станціями технічного обслуговування з професійно навченим персоналом. ТО ГБО у компанії ГБО Київ це професійні фахівці, наявність всього необхідного обладнання, прийнятні ціни.

Завжди раді бачити вас!

Показати карту