Установка ГБО на автомобіль марки Kia у Києві

Безмежний запас безкоштовного бензину – межа мрій будь-якого автомобіліста та автолюбителя. Але реальність така, що маємо лише доступ до великого обсягу палива, ціна на яке зростає, як гриби після дощу. У такій ситуації залишається затягувати паски тугіше, або зовсім відмовлятися від поїздок на особистому транспорті, перетворивши це дійство на розкіш. Так чи інакше, багато вчених працюють над створенням альтернативного палива, менш дорогого і щадного для навколишнього середовища. На сьогоднішній день було знайдено вірне рішення, яке набуло популярності в Європі та активно розвивається у нас. Йдеться про газобалонну установку, що дозволяє перейти з бензину на газ.
ГБО є системою зберігання та подачі газового палива в двигун. Наявність такого обладнання в автомобілі не позбавляє вас можливості їздити на бензині. Ви будь-якої миті зможете перемикатися з одного виду палива на інший, натисканням однієї кнопки.
Хоча газова установка найчастіше зустрічається на вітчизняних автомобілях, іноземні моделі більш схильні до змін. Так, наприклад, встановлення ГБО на Kia набирає серйозної популярності. Великі габарити автомобіля дозволяють легко знайти місце для установки обладнання і мати постійний доступ до нього для демонтажу або ремонту.
Чому встановлення ГБО на Kia у Києві користується таким попитом? Як власник такої серйозної машини, ви напевно знаєте, як вона «їсть» паливо. Значні витрати на перманентну заправку автомобіля пригнічують, як неякісне паливо, що так часто зустрічаються на заправках. Перша причина, через яку до ГБО такий високий інтерес – це економія. Друга – покращення працездатності автомобіля. Якщо ви чули від когось, що газ при згорянні не видає стільки енергії, скільки видає бензин, забудьте. З обладнанням нового покоління їздити газом можуть навіть спортивні кари, не опускаючи при цьому позначку граничної швидкості. Завдяки економічності газового палива, ваш гаманець наповниться заощадженими на паливі засобами.
Серед інших переваг установки газобалонного обладнання варто відзначити значне зменшення вихлопів та зниження рівня шуму від роботи двигуна. У нашому авторизованому сервісному центрі ви зможете отримати детальну консультацію та відповіді на всі питання про газ і газове обладнання!

Встановлення газу на Kia у Києві: трохи про переваги переходу на альтернативне паливо

У нашому сервісному центрі працюють лише досвідчені майстри із «золотими» руками, через які пройшло кілька сотень автомобілів різних моделей та марок. Ми впораємось із встановленням ГБО на будь-який транспорт, виконавши свою роботу на належному рівні. Наш сервісний центр здійснює встановлення газу на наступні марки автомобілів: Kia Carens, Kia Cerato, Kia Magentis, Kia Rio, Kia Sorento, Kia Soul, Kia Sportage. Це лише невеликий список моделей автомобілів, з якими часто стикаємося. Великий досвід та індивідуальний підхід дозволяють нам виконувати встановлення обладнання на високому рівні.
Установка газу на Kia обійдеться вам у справжні копійки. Крім того, вартість монтажу та обладнання повністю відіб'ється вже в перші тижні їзди на новому паливі. Всім клієнтам ми надаємо гарантійне обслуговування на тривалий термін, що дозволить вам звернутися до нас у будь-який час при найменшій поломці. Переходьте на бік недорогого та якісного альтернативного палива, який за всіма параметрами кращий за бензин. З чого почати? Запитайте у нас!

Показати карту