Установка ГБО на автомобіль марки Porsche у Києві

Бажання володіти власним транспортом виникає і в жінок, і у чоловіків, адже приємніше їздити з комфортом у будь-який час, ніж чекати на прибуття автобуса, поїзда в метро та іншого громадського транспорту. Але комфорт має зворотний бік. На сьогоднішній день нею є висока вартість на бензин, яка викликає обурення і бажання позбутися машини, як головного «пожирача» грошових коштів. Звикнувши до комфорту та свого автомобіля, буває складно відмовитися від нього на користь економії. Але як щодо пошуку альтернативи, що дозволяє економити кошти та продовжувати їздити на особистому транспорті?
Зовсім недавно вважалося, що газ не можна використовувати як паливо для автомобілів. Але завдяки інноваційним рішенням було створено спеціальне обладнання, яке дозволяє використовувати весь потенціал газу. Газобалонне обладнання користується великим попитом не лише на вітчизняних дорогах. На Заході давно вже дізналися про очевидну вигоду переходу на газове паливо, що стосується не лише економії, а й інших переваг. Газом користуються навіть власники автомобілів “люкс”! Наприклад, установка ГБО на Porsche є останнім трендом у любителів швидкої та комфортної їзди.
У чому перевага газового палива? Почати варто із очевидної економії. Ви будете в 2-3 рази менше платити за паливо, ніж будь-коли. До того ж, на відміну від бензину, який люблять розбавляти на заправках, газ не схильний до жодних маніпуляцій, що ведуть до погіршення його якості. Вам буде приємно дізнатися, що встановлення ГБО на Porsche позитивно позначиться на навколишньому середовищі. При згорянні газове паливо не виділяє стільки їдких і шкідливих речовин, скільки згоряє бензин. (Це позначиться і на салоні, де більше не буде запах вихлопних газів). Існує поширений міф про небезпеку ГБО та самого газу. Як говорилося раніше, сучасне обладнання нового покоління значно відрізняється від того, до чого звикла більшість. Це надійна та безпечна система подачі та зберігання палива, яка робить протікання газу неможливою, як і загоряння. Можна сміливо заявити, що до встановлення ГБО ваш автомобіль становить більшу небезпеку, ніж після!
Вже замислилися над встановленням газобалонного обладнання на власний автомобіль? Тоді ласкаво просимо до нашого сервісного центру, де завжди раді клієнтам!

Встановлення газу на Porsche у Києві з індивідуальним підходом

Якщо вам дорогий ваш особистий транспорт, і ви бажаєте зберегти його первісний вигляд, можливості, обов'язково подумайте про встановлення ГБО. Ви помітите серйозну різницю між одним та іншим видом палива, між якими, до речі, можна буде перемикатися. Як показує практика, газ є більш якісним паливом для автотранспорту. По-перше, він поступово згоряє і не детонує, ушкоджуючи двигун. По-друге, газ при згорянні не спалює олію, не ушкоджує свічки згоряння. Встановлення газу на Porsche аж ніяк не нашкодить автомобілю і не позбавить його здатності розганятися до граничної швидкості. Навпаки – ви отримаєте можливість модернізувати автомобіль та «годувати» його якісним паливом, яке не засмічує двигун, не викликає поломок, сприяє комфортній їзді.
Наш авторизований сервісний центр із встановлення газового обладнання є командою професіоналів, яка підходить до монтажу газового обладнання індивідуально. У нас ви зможете встановити газ на Porsche Cayenne 3.2V6 та Porsche Cayenne 4.5. Це найчастіші марки автомобілів, з якими доводиться працювати, але не єдині. Довіривши нам свій особистий транспорт, ви отримаєте якісне обслуговування, гарантію та задоволення від свого рішення. Газове паливо – останні слово у питанні комфортної та недорогої їзди!

Показати карту