Установка ГБО на автомобіль марки Mazda у Києві: доступне та швидко

Головний бич кожного автомобіліста – це погані дороги. Але за останні пару-трійку років до нього приєднався новий бич – високі ціни на бензин поряд із низькою якістю палива. Бензинова монополія неабияк зіпсувала нерви багатьом власникам автотранспорту, але нічого не залишається, окрім як економити на поїздках та/або відмовлятися від особистого транспорту на користь громадського. Як авторизований сервісний центр, ми пропонуємо вам зовсім відмовитися від бензину на користь альтернативного палива – газу.
Для переходу на газ слід пам'ятати, що це можливо лише із встановленням спеціального обладнання. Наш сервісний центр працює з багатьма видами транспорту, включаючи міські автомобілі та автомобілі класу “люкс”. Від малого до великого, до нас звертаються всі! У Європі установка ГБО стала досить популярною послугою, далі ви зрозумієте чому.
Встановлення ГБО на Mazda користується попитом у всіх напрямках. Варто лише вийти на вулицю столиці та оцінити кількість автомобілів, які вже відчули на собі перевагу газового палива. Ось частина з них:
1. Вартість газу в 2-3 рази менша, порівняно з бензином;
2.Газовое паливо містить ніяких додаткових елементів, крім особливої ​​суміші надання йому специфічного запаху;
3.Якість газу не падає;
4.Вихлопи від згоряння палива практично відсутні;
5.Автомобіль зберігає свої первісні характеристики (гранична швидкість, швидкий розгін, інші);
6.Рівномірне згоряння газу не пошкоджує двигун і свічки згоряння;
7. Низька температура згоряння газового палива не псує моторне масло;
8.Машина на газі їздить плавно та тихо.
«Якщо багато переваг у ГБО, чому його мало хто ставить?», – запитаєте ви. Відповідь проста – все через стереотипи. Вважається, що автомобіль втрачає можливість швидкої їзди, а також стає пороховою бочкою, яка може здетонувати в будь-який момент. Поспішаємо вас запевнити, що всі вищезгадані проблеми давно були вирішені. Зараз газобалонне обладнання є абсолютно безпечним, якщо купувати у офіційного виробника. ГБО нового покоління встановлюють навіть на спортивні машини, що викреслює зі списку побоювань погіршення працездатності транспорту. У вас є якісь питання чи побоювання? Зверніться до нас за консультацією та дізнайтесь більше про переваги переходу на альтернативне паливо!

Встановлення газу на Mazda у Києві

Наш авторизований сервісний центр має все необхідне, щоб якісно та надійно встановити газове обладнання: сучасні інструменти, співпрацю з офіційними виробниками ГБО, досвідчені фахівці. Встановлення газу на Mazda буде здійснено на високому рівні за стандартами якості. Після монтажу ви отримаєте гарантійне обслуговування та повний інструктаж з використання та техніки безпеки.
Ми давно надаємо послуги у цій сфері, тому набралися серйозного досвіду. Серед останніх моделей, в які ми вдихнули нове життя, варто відзначити: , Mazda 6, Mazda 626, Mazda CX7, Mazda CX9, інші. Наша команда здійснює встановлення обладнання на будь-яку марку того чи іншого року випуску. Потрібна якісна установка газу на Mazda у Києві? Ми готові вам допомогти перейти на економічне та якісне паливо!

Показати карту