Установка ГБО на автомобіль марки Ssang Yong у Києві

Що почало хвилювати власників автомобілів сильніше, ніж погані дороги? Звичайно ж, ціна на пальне та його якість. Поки вартість літра пального зростає, його якість падає у невідому прірву. Пояснити таку тенденцію ніхто не може, залишається лише гадати, чому власники автозаправок почали настільки беззаконні. Безперечно, не всі заправки реалізують неякісне паливо, але таких залишилося одиниці. Що робити у такій ситуації? Відмовлятися від комфорту на честь економії, чи затягувати паски тугіше, відмовляючись від тих чи інших життєво важливих речей? Наш сервісний центр поспішає вас відмовити від усіх цих ідей та запропонувати альтернативне рішення – перехід на газ.
Для використання іншого виду палива вам не потрібно купувати новий автомобіль, робити повну заміну двигуна та інших деталей. Все досить просто! Ви приїжджаєте до нашого сервісного центру, довіряєте команді фахівців свій транспорт та отримуєте в результаті модернізований засіб пересування та довгий список переваг їзди на газі. Установка ГБО на Ssang Yong та інші іноземні моделі автотранспорту здійснюється за вищими стандартами, якими можуть похвалитися лише авторизовані сервісні центри.
А тепер давайте поговоримо про ключові переваги відмови від бензину на користь газового палива.

  • Економічність. Вартість газу в 2-3 рази менша від вартості бензину. Крім того, обладнання нового покоління дозволяє використовувати всю енергію, що виділяється при згорянні газу, та спрямовувати її на ефективну роботу двигуна. Таким чином, кількість палива, що використовується, на 100 км зменшиться, як і ваші витрати на заправку автомобіля пальним. Ви зможете почати подорожувати країною!
  • Екологічність. Особливим приємним моментом при відмові бензину є зменшення кількості шкідливих викидів в атмосферу. Це позначиться на вашому здоров'ї та навколишньому середовищі.
  • Безпека. Попри всі чутки та домисли, ГБО може похвалитися високим рівнем безпеки за рахунок сучасного підходу при виготовленні газового обладнання, а також за рахунок властивості газу рівномірно згоряти, а не детонувати, як бензин. Машини, які їздять на газі, практично не схильні до раптового займання.
  • Якість. Високі показники якості газового палива позначаються на всьому автомобілі. Зокрема, ви забудете про забруднення двигуна, згоряння моторного масла та свічок запалювання, загальний термін експлуатації внутрішньої системи збільшиться.

Якщо установка ГБО на Ssang Yong у Києві зацікавила вже першу перевагу, пропонуємо вам звернутися до нашого авторизованого сервісного центру для отримання більш детальної консультації від провідних фахівців, які розкажуть вам про інші позитивні моменти від переходу на газ.

Встановлення газу на Ssang Yong Korando у Києві

Газове обладнання для автомобілів відоме своїм особливим пристроєм та примхливістю до монтажу. Наша команда професіоналів вивчила особливості монтажу від А до Я, застосувавши отримані знання на сотнях автомобілях. Установка газу на Ssang Yong обійдеться вам у справжні копійки, порівняно з незліченною кількістю переваг, які ви можете випробувати вже сьогодні!
Наш сервісний центр “ГБО Київ” має великий досвід роботи із ГБО. Ми знаємо, як проводити установку обладнання та покращити продуктивність будь-якого автомобіля, будь він цього року випуску або 20-річної давності. Для цього ми маємо «золоті руки» професіоналів, сучасний інструментарій, співпрацю з провідними виробниками ГБО, а також індивідуальний підхід до всіх клієнтів.
Відмовитись від бензину стало набагато простіше! Співпрацюючи з нами, ви отримаєте можливість скористатися нашими послугами за помірними цінами, а також почати заощаджувати на кожній поїздці. Достатньо одного дзвінка, щоб змінити життя автомобіля на краще!

Показати карту