Установка ГБО на Great Wall: як почати користуватися газом

Використання газу як паливо – далеко не новинка. Дизельне паливо активно використовується для заправки армійської техніки та вантажних автомобілів. Вибір даного палива їм обумовлений значною економією за збереження працездатності. Мабуть, кожен власник легкового автомобіля хотів отримати стільки переваг та відмовитися від дорогого, неякісного бензину. Завдяки розробкам сучасного обладнання це стало можливим! Щоб почати заправляти особистий транспорт газом, вам не доведеться робити індивідуальне замовлення на автомобільному заводі або купувати машину з передбаченим газовим баком, вам навіть не доведеться самостійно майструвати обладнання! Все це буде зайвим, оскільки на ринку ГБО є велика кількість пропозицій від провідних виробників обладнання нового покоління, яке дозволить переобладнати будь-який автомобіль! Якщо вас зацікавила установка ГБО на Great Wall та інші, подібні до автомобільних марок, ви потрапили за адресою!

Використання газу на Great Wall – найкращий вибір!

Great Wall є автомобільною маркою, під якою випускають переважно позашляховики та пікапи. Технічна складова у таких автомобілів відповідна, тому назвати їх економічно практично неможливо. Але машини Great Wall люблять і купують через їхню потужність і вміння підкорювати будь-які дороги. Будучи власником такого чудового транспорту, вас напевно може зацікавити можливість заощадити на паливі. Десять років тому у вас не було б вибору, крім «затягування пояса» або відмови від частих поїздок. Але сьогодні ви можете встановити газ на Great Wall (Київ) та продовжувати насолоджуватися неповторною якістю їзди у місті та за його межами.
Сучасні виробники ГБО можуть похвалитися вражаючими результатами. Зокрема, обладнання нового покоління може бути встановлене на будь-яку марку автомобіля, будь то легковик або вантажівка. Збільшився рівень безпеки, ефективність обладнання, його надійність. Встановлення газу на Great Wall у Києві обіцяє серйозні зміни, серед яких:

  • Від 50% економії коштів на паливі;
  • Економія коштів на ремонт автомобіля (газ не детонує при згоранні, не залишає слідів і не засмічує внутрішню систему згоряння);
  • Екологічність (більше ніяких шкідливих викидів в атмосферу);
  • Одним натисканням на перемикач ви зможете перейти з бензину на газ або навпаки.

Рекомендуємо вам звернутися до компанії «ГБО Київ», де досвідчені фахівці проконсультують з усіх питань та оглянуть автомобіль.

Як встановити ГБО на Great Wall?

За вказаним номером телефону ви зможете задати нам будь-яке запитання або записатись на прийом у команди фахівців. Наш сервісний центр розташований у столиці України, але це не заважає жителям інших міст записуватися до нас на встановлення обладнання. Після монтажу ми надаємо гарантійний талон, який дозволить полагодити та налагодити ГБО у понад 60 СТО по всій Україні. Перед встановленням обладнання ми проведемо діагностику автомобіля, після – повне налагодження та тест-драйв. Ми стежимо за безпекою та якістю встановленого обладнання, завдяки чому набули репутації одного з найкращих авторизованих сервісних центрів в Україні.
Установка ГБО на Great Wall коштує копійки. Усі витрачені кошти будуть вам повернуті у вигляді значної економії палива. Не відкладайте на завтра чудову можливість переобладнати свій автомобіль та вдихнути у нього нове життя!

Показати карту