Встановлення ГБО на GMC – помітна вигода без втрати потужності

Економія – гостре питання, яке постає перед багатьма власниками автомобілів. Це ж питання наштовхує вчених на пошуки альтернативи, які вже дали свої плоди. Якщо вас турбує питання економії коштів та зменшення витрат палива, пропонуємо вам звернути увагу на газ. Донедавна газове паливо використовувалося лише в обмеженій кількості видів транспорту, де за умовчанням було встановлено відповідне обладнання. Наявність такого обладнання в автотранспорті дозволяло використовувати лише газове паливо, тоді як у решті – лише бензин. Можливо, тільки це не давало автомобілістам перейти на газове паливо та побачити у ньому реальну альтернативу. Але все змінилося! Сьогодні ви зможете встановити гбо на GMC (Київ) недорого, якісно та не втративши початкові технічні характеристики вашого автомобіля. Як це зробити та де замовити послугу, запитайте у компанії «ГБО Київ»!

Переобладнання вантажівок та позашляховиків GMC

GMC є автомобільною маркою, під якою випускаються позашляховики, вантажівки, фургони та пікапи. Подібного роду транспорт апріорі має потужний двигун, який вимагає великої кількості палива. Хтось купує такі машини як особистий транспорт, інші – для роботи. Так чи інакше, неприємним моментом є пожирання великої кількості палива. Якщо у вас є машина марки GMC, то ви розумієте, про що йдеться. Але чи можна почати заощаджувати, не відмовляючись від поїздок? Ми відповідаємо позитивно! Установка ГБО на GMC у Києві дозволить вам відмовитися від дорогого бензину та переобладнати автомобіль по-новому. Не варто турбуватися про втрату «кінських сил» чи погіршення працездатності вашої машини. Виробники ГБО сьогодні виготовляють обладнання нового покоління, яке можна встановлювати навіть на спортивні автомобілі. Переобладнання вашого позашляховика, пікапа чи вантажівки – це доступна послуга, яка дозволить відкрити нові можливості. Зокрема:

  • Ви почнете економити від 50% коштів на паливі;
  • Ви рідше відвідуватимете СТО для заміни масла або легкого ремонту, оскільки газ при згорянні не детонує і не ушкоджує ходову частину;
  • Газове паливо не можна розбавити, до нього неможливо додати інші домішки, які шкодять машині та її роботі;
  • При згоранні газ не виділяє вуглекислий газ, що робить його екологічним замінником бензину;
  • Ваш особистий транспорт не втратить жодної одиниці потужності, що дозволить вам продовжувати насолоджуватися початковими технічними характеристиками та швидкістю.

Установка ГБО на GMC – це правильний вибір сучасного водія, який бажає скористатися з усіх перерахованих переваг. Де і як встановити газ на GMC читайте далі.

Як встановити газ на GMC якісно?

Компанія «ГБО Київ», будучи авторизованим сервісним центром встановлення газо-балонного обладнання, запрошує вас відвідати нас для консультації та/або установки обладнання. Завдяки великому досвіду та співпраці з польськими та італійськими виробниками ГБО, ваш автомобіль буде переобладнаний швидко, якісно та надійно. Встановлення газу на GMC у Києві буде виконано у кілька етапів: повна діагностика, визначення проблем та індивідуальних особливостей, вибір обладнання, встановлення ГБО, налагодження. У той час, як інші СТО не приділяють належної уваги діагностиці та налагодженню ГБО, ми якісно виконуємо свою роботу та викликаємо довіру у нових клієнтів. Приєднуйтесь до сотень щасливих водіїв, встановивши у нас ГБО!

Показати карту