Установка ГБО на автомобіль марки Ford у Києві

У суспільстві давно взяли до уваги той факт, що автомобіль набув статусу не просто цінності, а й необхідного засобу пересування. Особливу потребу у транспорті відчувають жителі великих міст, де громадський транспорт завжди набитий пасажирами. У таких умовах складно сперечатися з тим, що комфортніше за їзду на автомобілі нічого немає. Але тенденція останніх така, що на першому місці стоїть не комфорт, а вартість поїздки. Ціни на бензин почали викликати невдоволення своїм зростанням, чого вже говорити про якість, яка падає через жадібні власники заправок. Що робити у такому разі? Хтось вирішує знизити кількість поїздок, інші переходять на бензин нижчої якості, інші сумно зітхають, відмовляючись від автомобіля на користь громадського транспорту. Але як щодо того, щоб знайти альтернативне рішення у вигляді встановлення газобалонного обладнання?
Незважаючи на скептичне ставлення деяких людей, ГБО є чудовим рішенням для економії. Це стосується й іномарок. Наприклад, установка ГБО на Ford вже давно має попит у європейців. Пов'язано це не так з економією, як із турботою про навколишнє середовище (при згоранні газ практично не виділяє жодних шкідливих речовин). Пристрій іноземних автомобілів дозволяє встановлювати газове обладнання без шкоди для технічних характеристик. Це говорить про те, що ваш швидкий автомобіль не втратить можливість розганятися до граничної швидкості за лічені секунди.
Встановлення ГБО на Ford у Києві подарує вам і вашому вірному автомобілю безліч переваг. Газове паливо за якістю відрізняється від бензину. Наприклад, газ складно розбавити, порівняно з бензином, який або погано очищають, або заважають шкідливим речовинам. Хоча акцент все ж таки йде на доступній вартості, газ і установка ГБО здивує вас своїми перевагами користування. Ми встановлюємо гбо на такі популярні автомобілі як: Ford C-Max, Ford Fiesta, Ford Focus

Встановлення газу на Ford C-Max, Ford Fiesta, Ford Focus у Києві

Незважаючи на значний список позитивних моментів від переходу на газ, деякі клієнти, що звернулися до нас, стурбовані питанням безпеки. Поспішаємо вас запевнити, що газове обладнання нового покоління відрізняється високим рівнем надійності та безпеки. Ніякого раптового спалаху та витоку! Порівняно з бензином газ згоряє рівномірно і не детонує, його температура горіння нижче, ніж у стандартного палива. Такі моменти наштовхує на очевидний висновок: їздити газом безпечніше, ніж бензину.
Якщо вас зацікавила установка газу на Ford у Києві ви можете звернутися до нашого авторизованого сервісного центру. У нас працюють досвідчені фахівці, через руки яких пройшло кілька сотень автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва. Вони знають, як встановити ГБО та зберегти початкові характеристики транспорту, а також не пошкодити тендітну внутрішню систему.
Перед безпосереднім монтажем ГБО ми проводимо повний огляд транспорту, щоб виключити можливі поломки. Це дозволяє заздалегідь унеможливити існуючу проблему та якісно встановити нове обладнання. Наш сервісний центр співпрацює з топовими виробниками ГБО, тому ми часто пропонуємо на вибір кілька моделей, які підходять для того чи іншого типу транспорту. Ви зможете замовити встановлення газобалонного обладнання, виходячи з ваших фінансових можливостей.
Нехай вам більше не приносить дискомфорт думка про економію та відмову від їзди на особистому транспорті. Наш авторизований сервісний центр пропонує скористатися ефективною альтернативою, яка суттєво заощадить кошти на кожній поїздці, покращить якість їзди та знизить кількість звернень до СТО через неякісне паливо, що руйнує внутрішню систему автотранспорту. З нашим обладнанням ви будете заощаджувати з великим задоволенням!

Показати карту