Встановлення ГБО на автомобіль марки Fiat – правильна економія!

Пошук альтернативного рішення для заправки автомобіля є актуальною проблемою в умовах стрибків постійних цін на нафту. Кожен свідомий власник автомобіліста бажає не думати про велику витрату палива і сповна насолоджуватися поїздкою. На жаль, ціни на бензин продовжують зростати, а водії – сивіти від страху. Частина вже перейшла на громадський транспорт у примусовій формі. То чи існує вирішення цієї проблеми?
Більшість змінюють свій автомобіль на більш економічну модель, інші намагаються знизити витрати на паливо. Ми ж вам пропонуємо скористатися перевіреним та вірним рішенням, яке дозволить вам не відмовлятися від подорожей та поїздок містом та, на додаток до цього, заощадити. “Це не реально!”, – Скажіть ви. Перехід із бензину на газ – реальний і простий спосіб заощадити.
Незважаючи на безліч скептиків щодо газобалонного обладнання, значну частину власників іномарок вже перейшли на альтернативне газове паливо. Встановлення ГБО на Fiat, наприклад, має серйозний попит. Автомобіль, прямо з Італії, модернізується не тільки в умовах вітчизняного автопрому. Багато європейців вже відчули на собі перевагу переходу на газове паливо, яке полягає в адекватній економії без жертвування якістю їзди.
Установка ГБО на Fiat збирається навколо себе безліч думок. Одні кажуть, що автомобіль втрачає свої первісні характеристики та «характер», інші ж відзначають відсутність будь-яких негативних змін після переходу на альтернативне паливо. Як би там не було, установка ГБО на Fiat у Києві має чималий попит. Щоб встановити газове обладнання, не пошкодивши внутрішній механізм механізмів, слід звертатися до висококласних фахівців, професіоналів у питаннях ГБО. Наш авторизований сервісний центр з гордістю та впевненістю може заявити, що є компетентним у питаннях ГБО, монтажу та демонтажу обладнання, його ремонту.

Встановлення газу на Fiat Doblo та інші моделі швидко та недорого

Звертаючись до нас, ви отримаєте детальну консультацію професіоналів. Найчастіше у нас цікавляться перевагами переходу на газове паливо. Щоб не витрачати ваш і наш час, розпишемо їх:
1. Економія коштів – газ у 2-3 рази дешевше за бензин, що можна помітити неозброєним поглядом на будь-якій заправці;
2. Збільшення терміну експлуатації двигуна – газ згоряє повільніше, ніж бензин, через що детонаційні пошкодження двигуна виключаються;
3. Збільшення терміну експлуатації моторного масла – низька температура горіння газового палива не піддає спалюванню олію, через що необхідність частої заміни відпадає;
4. Зниження шуму роботи двигуна – як говорилося вище, газове паливо не детонує, а поступово згоряє, не супроводжуючи цей процес гучними звуками;
5. Зменшення токсичних викидів – забруднення повітря, більшою мірою, пов'язане з великою кількістю автомобілів, які за активної фази роботи викидають багато шкідливих речовин, чого не скажеш про газ.
Як бачите, встановлення газу на Fiat несе лише позитивні моменти. Варто ще зазначити, що газ та газове обладнання відрізняються безпекою та надійністю. ГБО нового покоління оснащено спеціальною системою подачі палива та його зберігання, яка виключає можливі ризики на кшталт самозаймання та витоку. Жодної «порохової бочки» немає, як люблять стверджувати незнаючі люди. Все безпечно! Ви можете переглянути фото установки газу на Fiat Doblo.
Якщо вам набридло, що ваш автомобіль «їсть» більше, ніж ви, пропонуємо скористатися доступною альтернативою, оснастивши транспорт модернізованим обладнанням. Вартість ГБО вас приємно здивує, як і швидка окупність. Встановивши газобалонне обладнання, ви відчуєте різницю та цілий список переваг, завдяки яким ви зможете подорожувати по всій країні зі спокійною душею та товстим гаманцем із заощадженими грошима. Час заощаджувати з вигодою!

Показати карту