Установка ГБО на Dodge: як зберегти свій автомобіль таким же потужним?

Власники потужних автомобілів всього світу вважають, що бензин, як автомобільне паливо, не має жодної альтернативи з вироблення енергії для роботи двигуна. Сьогодні можна з упевненістю сказати – кожен із них помиляється. У бензину є не просто альтернатива, а справжній конкурент, який готовий порвати свого «собрата». Йдеться не про електричну енергію, а про газове паливо. Завдяки сучасним розробкам виробників газового обладнання навіть спортивний автомобіль з легкістю може перейти на газ, не втративши жодної кінської сили. Ви будете здивовані, наскільки встановлення ГБО на Dodge, Chrysler, BMW та інші автомобільні марки, відомі великими потужностями, користується популярністю. Чому? Читайте далі, щоб дізнатися про нескінченні переваги відмови від бензину.

Газ – вигідне автомобільне паливо, що працює на результат

ГБО стало популярним з десяток років тому, коли побачили можливість використовувати газ для роботи легкових автомобілів. Варто віддати належне виробникам газо-балонного обладнання, що подарували мільйонам автомобілістам можливість встановити на свій автомобіль спеціальний агрегат для переходу на інший вид палива. Але що насправді означатиме встановлення газу на Dodge у Києві? Ось основні моменти:

  • Значна економія коштів – вартість газу вдвічі менша, порівняно з вартістю бензину;
  • Економія палива – при згорянні газу, енергія на 100% використовується для роботи двигуна, завдяки чому машина менше споживатиме палива;
  • Збільшення терміну експлуатації машини – ви рідше мінятимете масло і відвідуватимете СТО, оскільки газ при згорянні не детонує і не залишає жодних слідів;
  • Зменшення кількості викидів в атмосферу;
  • Збереження потужності автомобіля;
  • Можливість перемикатися з газу на бензин.

На вулицях автомобілях рідко зустрічаються автомобілі на газовому устаткуванні, оскільки власники щодо потужних машин турбуються за якість їзди та можливе порушення цілісності системи внутрішнього згоряння. Компанія «ГБО Київ», будучи досвідченим професіоналом у цьому питанні, запрошує вас на консультацію та індивідуальний огляд вашого автомобіля. Ми відповімо на всі ваші запитання та спробуємо переконати, що встановлення ГБО на Dodge у Києві аж ніяк не нашкодить автомобілю, і тільки зробить його кращим.

Як зробити якісний монтаж ГБО на Dodge?

Жодне СТО не може похвалитися великим досвідченим у такій вузькій спеціалізації, як «ГБО Київ». Ми переобладнали сотні автомобілів усіх відомих марок, допомогли прийняти важливе рішення, допомагали налагодити обладнання кожному клієнту, який відвідав наш сервісний центр. Однією з наших переваг є офіційне надання послуг. Будучи авторизованим центром, ми працюємо з відомими європейськими брендами, які постачають нам газобалонне обладнання за доступною ціною. Крім того, після встановлення ГБО, ви отримаєте довгострокову гарантію, що дозволяє безкоштовно ремонтувати обладнання у більш ніж 60 сервісних центрах.
Щоб встановити газ на Dodge (Київ), ми проведемо повний огляд та діагностику автомобіля, визначимо його особливості та недоліки, після чого наші фахівці зможуть визначити найбільш підходящі ГБО. Вибір правильного обладнання та його налагодження – два головні моменти при встановленні агрегату, які впливають на якість їзди, надійність ГБО та безпеку. Цим мають займатись справжні фахівці, в особі авторизованого сервісного центру «ГБО Київ»! Телефонуйте, записуйте, приїжджайте.

Показати карту