Отримати безкоштовну консультацію

  17328

  Чому більше 12 000
  клієнтів довірили нам свої авто

  Авторизований
  сервіс stag
  і brc

  року гарантії
  або 200 000 км

  Наше гбо
  реально працює

  Підбір
  обладнання
  для себе як для себе

  Сертифіковані
  спеціалісти.
  Регулярне
  навчання

  років
  досвіду

  Етапи установки ГБО
  Діагностика<br> автомобіля
  1

  Діагностика
  автомобіля

  Індивідуальний підбір<br> комплектуючих
  2

  Індивідуальний підбір
  комплектуючих

  Установка газової<br> системи
  3

  Установка газової
  системи

  Налаштування технічної<br> частини авто
  4

  Налаштування технічної
  частини авто

  Надання<br> документів
  5

  Надання
  документів

  Інструктаж
  6

  Інструктаж

  Найкраще обладнання перевірене часом
  Логотип гбо Печать
  stag

  Profigaz

  Країна виробництва: Флаг
  Гарантія 3 роки або 100 000 км

  На будь-якому з 80 СТО
  по всій Україні

  Кількість циліндрів від 1 до 12ти
  Ціна
  від 390

  Докладніше про STAG
  Логотип гбо Печать
  stag

  LANDI RENZO

  Країна виробництва: Флаг
  Гарантія 2 роки без обмеження пробігу

  На будь-якому з 80 СТО
  по всій Україні

  Кількість циліндрів від 1 до 12ти
  Ціна
  від 570

  Докладніше про LANDI RENZO
  Логотип гбо Печать
  stag

  BRC gas service

  Країна виробництва: Флаг
  Гарантія 3 роки або 100 000 км

  На будь-якому з 60 СТО
  по всій Україні

  Кількість циліндрів від 1 до 12ти
  Ціна
  від 580

  Докладніше про BRC
  Компанія ГБО-Київ
  Ваш ідеальний партнер

  по встановленню газоболонного
  обладнання на будь-який клас автомобілів

  keys
  Сертифікати

  ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО:

  ЕКОЛОГІЧНА АЛЬТЕРНАТИВА, ЯКА ЕКОНОМІТЬ ВАШІ ГРОШІ

  Щоб отримати нові можливості та переваги, потрібно три речі:

  Установка ГБО (Київ) продовжує цікавити автовласників, які хочуть знайти недорогу, але ефективну альтернативу у питанні палива. Завдяки сучасним виробникам газобалонного обладнання, власник легкового, вантажного автомобіля та навіть мікроавтобуса отримує чудову можливість змінити бензин на газ. Компанія «ГБО Київ» запрошує відвідати наш сервісний центр для встановлення чи налагодження газобалонного обладнання. Наші досвідчені фахівці виконають поставлене завдання як справжні професіонали своєї справи. Що саме вони можуть запропонувати вам, і наскільки вигідно співпрацювати з нами – поговоримо далі.

  Докладніше

  Чому так багато людей обирають газ?

  Газ, як замінник основного виду палива, привертає все більше уваги з боку конструкторів та автомобілістів. Цей вид палива є головним конкурентом бензину, про що знає весь світ. Існує безліч думок щодо небезпеки та низької ефективності газу, які абсолютно не співвідносяться з реальністю. Сьогодні газ показує свою ефективність не лише у рамках побутового використання, а й у ролі замінника бензину. Установка ГБО приховує безліч позитивних моментів, як і перехід на альтернативний вид палива. Розглянемо кожен момент окремо.

  • 1. Економічність. Одна з головних причин зміни палива і водночас головна причина невдоволення власників бензинових заправок та нафтових компаній. Вартість газу в 2-3 рази менше, ніж бензин, який досить серйозно б'є по наших кишенях.
  • 2. Високий ККД. Спеціалізоване газобалонне обладнання, створене професійними конструкторами, розробляється особливим чином, щоб отримати максимум ефективності від згоряння газу. Заслуга високого ККД не лише конструкторів, а й самого палива, яке неможливо розбавити, як це роблять із бензином. Будь-який вид транспорту, навіть спортивний автомобіль, не втратить свої технічні характеристики та кінські сили.
  • 3. Екологічність. Ще одна важлива причина зацікавитись встановленням ГБО (Київ). При згорянні газове паливо викидає менше шкідливих речовин порівняно з бензином, що дозволяє меншою мірою забруднювати атмосферу і не відчувати неприємний чадний запах у салоні автомобіля. Той запах, який ви чуєте при контакті з газом, доданий у паливо штучно, щоб ви змогли визначити витік та вчасно його усунути.

  Якісне обладнання – запорука працездатності та ефективності

  Щоб отримати нові можливості та переваги, потрібно три речі:
  • Вірно підібрати ГБО;
  • Якісно встановити обладнання на автомобіль;
  • Здійснити індивідуальне налаштування в русі.
  Докладніше

  Якісна та професійна установка ГБО у Києві – це наш коник! Щоб заздалегідь відповісти на всі питання щодо встановлення обладнання та нашої роботи, розпишемо кожен крок детальніше. Перший крок – підбираємо газобалонне обладнання, відштовхуючись від марки автомобіля, можливостей та вимог клієнта. Завдяки співпраці з більшістю світових виробників ГБО, ми маємо можливість задовольнити потреби абсолютно будь-якого споживача. На світовому ринку газо-балонного обладнання можна зустріти безліч пропозицій, до яких входять дешеві агрегати китайського та турецького походження. Але наш авторизований сервісний центр працює лише з відомими польськими та італійськими брендами, які продовжують радувати надійністю та високою якістю обладнання. Наші професіонали враховують можливості клієнта та його вимоги, підключаючи до них багаторічний досвід. Індивідуальний підбір обладнання відіграє важливу роль під час переходу на газове паливо, про що більшість СТО забувають. Компанія «ГБО Київ» працює тільки із сертифікованим обладнанням, яке відповідає стандартам світової якості, та може гарантувати тривалим терміном експлуатації. У 2010 році компанія "ГБО Київ" стала офіційним сервісним центром "BRC GAS SERVICE". Це світовий виробник ГБО, що надає висококласне обладнання для всіх видів та марок транспортних засобів. Завдяки співпраці зі світовим лідером, ми можемо переобладнати автомобіль абсолютно будь-якого бренду, чи це BMW, чи вітчизняний Ланос. «ГБО Київ» – це перший в Україні авторизований центр STAG. По всій Україні розташувалося понад 60 СТО, що дозволить встановити ГБО у нас та отримати гарантійне обслуговування у великій мережі сервісних центрів Профігаз. Другий крок – якісне встановлення газобалонного обладнання. Незважаючи на величезну кількість пропозицій встановити ГБО, не багато СТО можуть пишатися досвідченими співробітниками та професійним підходом. Якісне встановлення обладнання – це запорука безпеки клієнта, ефективності та надійності встановлених агрегатів. Наші фахівці приділяють велику увагу всім дрібницям та деталям, враховують індивідуальні особливості обладнання та автомобіля. Вся проводка буде укладена в гофру, а не висіти, кожен елемент ГБО буде закріплений на спец кріплення, шланги і трубки будуть прокладені в безпечних місцях, а впускний колектор буде демонтований, щоб уникнути попадання стружки в двигун автомобіля. Ми знаємо, як робити свою роботу якісно! Третій крок – налаштування обладнання під індивідуальні особливості автомобіля. Правильне налаштування ГБО – запорука коректної роботи двигуна. За допомогою спеціального сканера, ми робимо налаштування всіх параметрів роботи системи та усуваємо всі недоліки. Ми рекомендуємо нашим клієнтам відвідувати наш сервісний центр кожні 10 тисяч кілометрів для профілактичних робіт та налагодження обладнання. Встановлення газу (Київ) – це можливість заощадити на автомобільному паливі, не жертвуючи ефективністю. Звертайтеся до компанії «ГБО Київ», де вашому автомобілю подарують нове життя!

  Показати карту